Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk dogumum sezeryandi ikinci normal doğum olacak sizce normalmi bu arada ben İngiltere de yaşıyorum
Aslında ilk doğum sezaryen doğum ise ikinci de sezaryen doğum yapıyor doktorlar arası çok yoksa ve Allah göstermesin ciddi bir durum olursa anne bebek için hemen sezaryen a alıyorlar hayırlısı olsun canım inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaç yıl geçti ilk doğumun üstünden canım 😇
12 yıl çocuğum olmadı Allah şimdi nasip etti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında ilk doğum sezaryen doğum ise ikinci de sezaryen doğum yapıyor doktorlar arası çok yoksa ve Allah göstermesin ciddi bir durum olursa anne bebek için hemen sezaryen a alıyorlar hayırlısı olsun canım inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun
Teşekkür ederim hayırlısı ne ise o olsun

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İlk dogumum sezeryandi ikinci normal doğum olacak sizce normalmi bu arada ben İngiltere de yaşıyorum
Bir sorun yoksa ne güzel demekki uzmankar maalesef türkiyedekiler çok cahil ssvd grupları var bazı hastaneler doktorlar uzman bu konuda millet ssvd için doktor hastane arıyor siz çekiniyorsunuz tabi bilmeyen yapmayan dokyorlarla olmaz 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar