Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Niye böyle hissediyorsun ki canım
Kim karışacak canım
Eşin uzaktamı çalışıyor neden seni kayınvalidene bıraktı kaç yıllık evlisin diğer durumda yazmıştın ondan merak ettim
Nite düşman olacaksın ki
Esim jandarma personeli benim gebelik skntili erken dogum cok riskli evimiz hastaneye uzak diye buraya geldim abuk subuk hurafeler cok ve bakabilecegime inanan yok

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Esim jandarma personeli benim gebelik skntili erken dogum cok riskli evimiz hastaneye uzak diye buraya geldim abuk subuk hurafeler cok ve bakabilecegime inanan yok
Canım ben kızımı kucağıma aldığımda 19 yaşındaydım bende kızımla BIRLIKTE büyüdüm artık eskisi GIBI değil telefonlardan herşeyi öğreniyor insan öylede bir güzel bakarsınki bebeğine herkez ağzı açık izler yeterki sen bakmak iste 🤗🤗🤗🤗🤗

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kızımı kucağıma aldığımda 19 yaşındaydım bende kızımla BIRLIKTE büyüdüm artık eskisi GIBI değil telefonlardan herşeyi öğreniyor insan öylede bir güzel bakarsınki bebeğine herkez ağzı açık izler yeterki sen bakmak iste 🤗🤗🤗🤗🤗
Cnm bende 19 yasindayim 8 yasimda yenidogan ve 3 yasinda kardesimle yanliz kalıyordum ben ilgileniyordum uvey annem birakip birakip gidiyordu altini bezini mamasini hep ben verdim simdi anne derler bana 14 yasimda yigenlerimle ilgilendim baktim tecrubem var 4 4 lukte bakarim biliyorum ama disari beni daraltiyor yok bakaman bilmem ne komsular kalcanmi falan dedi giderim dedim 40ndan sonrami dedi kaynanam tabi ondan once guvenemem dedi yani kimin cocugunu kime guvenmiyorlar anlamadim simdi susuyorum ama dogumdan sonra her seye karisanlarla buyuk kavga ederim hele tuzlama hurafeleri var oldu olacak 200°c firinada atalim cunku ben insan evladi degil balik dogurdum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 19 yasindayim 8 yasimda yenidogan ve 3 yasinda kardesimle yanliz kalıyordum ben ilgileniyordum uvey annem birakip birakip gidiyordu altini bezini mamasini hep ben verdim simdi anne derler bana 14 yasimda yigenlerimle ilgilendim baktim tecrubem var 4 4 lukte bakarim biliyorum ama disari beni daraltiyor yok bakaman bilmem ne komsular kalcanmi falan dedi giderim dedim 40ndan sonrami dedi kaynanam tabi ondan once guvenemem dedi yani kimin cocugunu kime guvenmiyorlar anlamadim simdi susuyorum ama dogumdan sonra her seye karisanlarla buyuk kavga ederim hele tuzlama hurafeleri var oldu olacak 200°c firinada atalim cunku ben insan evladi degil balik dogurdum
Boşver canım doğumdan sonra toparlanınca gidicem deyip evine geçersin kimene

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftalik olduk hic heyecanim yok hevesim yok icmde kalsin istiyorum cikmasin cikarsa herles karisir kimse ile dusman olmak istemiyorum cocugum olduna bile sevinemiyorum
Ayni düşüncelerdeyiz canım. Benim eşimde uzman cavus Suriyede. Herkes şimdiden herşeye karışıyor sütümden lohusaligimda giyeceğim geceliğe bile. Hamile olduğuma bile sevinemiyorum ama yinede gönlümüzü ferah tutalım hakkımızda hayırlısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar