Sorum var Dogum

• Konbuyu başlatan Rahile
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahile tarafından oluşturulan Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum
Konbuyu başlatan Rahile
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba dogum cokmu zor?
Normal doğumun kolay ya da zor olması tamamen anneye ve bebeğe bağlıdır bebeğin başı ters duruyorsa bu doğum şekli çok daha zor ve acılı olabilir buna kısaca ters doğum adı verilir bununla birlikte doğumun çok daha kolay geçmesi için anne sağlığına dikkat etmeli ve günlük olarak yürüyüş yapmalıdır çeşitli nefes egzersizleri yapmak ve gebelik boyunca sağlıklı beslenmek de doğumun çok daha kolay geçmesini sağlar

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba dogum cokmu zor?
Canim bu kişiden kişiye değişir mesela ben sezeyan olduğumda 2 ay kendime gelemedim oturup kalkmada çok zorlandım arkadasmda sezeryan oldu ertesi günü kalktı işlerini gördü 😇 normal doğumda da bu böyledir kimisinde acı az hissedilirken kimisinin ağrısı çok oluyor kendini korkutma benim doğumumda zor geçer mi diye bile düşünme 🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba dogum cokmu zor?
Cnm tabiki zordur .. ama zorluk derecesi kişiden kişiye değişir .. o yüzden başkalarının doğum hikayelerini dinleyip canını sıkma herşey olacağına varır .. bende de korku var sonra kendi kendime şu şekilde cesaret veriyorum; herkes gibi bende dogurur bebeğimi kucağıma alıp kokuusnu içime çekerim herşeyi unuturum ☺️

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bnm birinci Doğumum da ağrım vardı sabah ettim.hic belirti yoktu.karnim ağrıdı hep.sabah gtiik 3cm açılmış.suni sancı verdiler.cabuk doğurdum.simdi de suni sancı istiyom.bklm.hayirlisi doğuma az kldi

Tüm sayfalar yüklendi.