Sorum var Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzebursa tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 158 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Gamzebursa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamzebursa

Kayıtlı Üye
rank
Canlar dün acil e gitmiştim ya bugün doktor um muyaneye çağırdı yine tekrar alttan baktı dünki gibi 4 cm açıklık 5 olunca doğum dedi artık gene eve geldik çatı acımadı ama sızlıyor ağırlık gibi 37 haftam bitti ama çocuk kilosu az gibi 2.700 dedi sonra 4 gün sonra yine gel dedi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canlar dün acil e gitmiştim ya bugün doktor um muyaneye çağırdı yine tekrar alttan baktı dünki gibi 4 cm açıklık 5 olunca doğum dedi artık gene eve geldik çatı acımadı ama sızlıyor ağırlık gibi 37 haftam bitti ama çocuk kilosu az gibi 2.700 dedi sonra 4 gün sonra yine gel dedi
O nasıl bir mantıksızlık canım ya 4 cm 5 olunca doğum bu kadın evde mi doğuracak ne saçma ya yatır işte hastaneye takip et koca hastanede yermi yok anlamadım ki

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım başka bir doktora mı gitsen acaba ne bileyim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
O nasıl bir mantıksızlık canım ya 4 cm 5 olunca doğum bu kadın evde mi doğuracak ne saçma ya yatır işte hastaneye takip et koca hastanede yermi yok anlamadım ki
Bence de genel de yor olmynca öyle yapıyorlar ama saçma bnde iki cm açıklık vardı ilçeden hemen merkez kadın doğum hastanesine gönderdiler acil ambulansla 4 cmle de doğumhaneye gittm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar