Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde htckrgc63 tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 600 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan htckrgc63
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

htckrgc63

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37 haftalık hamileyim, bugün sabahtan beri tuvalete git gel yapıyorum kendimi tutamıyorum ağrım sızım şimdilik yok gelen akıntım da idrar gibi anlayamadım yardımcı olursanız çok dua edicm 🙏şimdiden teşekkürler

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bebek asaga dogru baskı yapıyordur canım artık yerleşmeye baslamıs tir idrara sık cıkma bundandır farklı akıntı sızıntı kanama veya agrı olursa doktora gitmende fayda var

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37 haftalık hamileyim, bugün sabahtan beri tuvalete git gel yapıyorum kendimi tutamıyorum ağrım sızım şimdilik yok gelen akıntım da idrar gibi anlayamadım yardımcı olursanız çok dua edicm 🙏şimdiden teşekkürler
Canım suyun olsa tuvalete kadar bile tutamazsın bi anda boşalıyıor ve durmuyor doğum başladığında. bebek kanala girmeye başlamıştır belki ondan olabilir sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar