Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar T tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Bahar T
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bahar T

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim sancım yok cuma yatış verdiler açılma falanda yok 2. Dogumum normal olcak suni sancı verecekler 9 da yatış yapıcam suni sancı verdikten sonra kaç saat sonra dogum olur acaba

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim sancım yok cuma yatış verdiler açılma falanda yok 2. Dogumum normal olcak suni sancı verecekler 9 da yatış yapıcam suni sancı verdikten sonra kaç saat sonra dogum olur acaba
Çocukça bı sakinca olacak durum yoksa sağlığı yerindeyse bnce yatış yaomayin sancinizi bekleyin derim orda suni sancı veirilip acı cekmektense kendi sancinizi bekleyin baktınız son demde sancı gelmesse mejbur doğum olcak ozmn gidersiniz

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum da kendi sancın bekle iki gün suni sancı verdiler doğmadı bir hafta sonra devlette doğum yaptı arkadaşım

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Çocukça bı sakinca olacak durum yoksa sağlığı yerindeyse bnce yatış yaomayin sancinizi bekleyin derim orda suni sancı veirilip acı cekmektense kendi sancinizi bekleyin baktınız son demde sancı gelmesse mejbur doğum olcak ozmn gidersiniz
Yanlış anlamayın siizn için. Diyorum bn kendi sancinla gittiğim halde ister istemez doğum yapan kadar acı çekiyorum amacınızı bekleyin derim suni sancı alıp acı çekmeyin kendi sancinizla gitmk DHA iyi derim sizin iyiliginz için diyorum yanls anlamayın bebekte sıkıntı olacak durum yoksa birz DHA bekleyin derim sakıncası varsa bebekte suni sancıyla yapın siz bilirsiniz yanls bilhi verip sakıncası olsun istemem

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Ya açılma fln olmadan normal doğum için nasi gün veriyorlar anlamıyorum kendi sancinizi bekleyin bence bı zamanı var neden zorla doğum yapıyorlar anlamam tabi sıkıntılı bı durum yoksa bekle derim ben. Benim ilk bebegimde sancım yoktu ama acilmam vardı suni sancı ile 5 saatte doğum oldu. İnşaallah hayırlısıyla sağlıklıca alırsınız bebeğinizi.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 2. Bebegımı suni ile dogurdum 1 ay once acılma sancı yoktu sabah 7 de yatıs yaptım aksam 6 ya dogru dogdu ama ogleden sonra 3 4 gibi sancılar sıklastı oglene kadar rahattım normal sancın dan hıc farkı yok sakın korkma ikinci ilke gore daha kolay oluyor Allah saglıkla hayırla kurtarsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya açılma fln olmadan normal doğum için nasi gün veriyorlar anlamıyorum kendi sancinizi bekleyin bence bı zamanı var neden zorla doğum yapıyorlar anlamam tabi sıkıntılı bı durum yoksa bekle derim ben. Benim ilk bebegimde sancım yoktu ama acilmam vardı suni sancı ile 5 saatte doğum oldu. İnşaallah hayırlısıyla sağlıklıca alırsınız bebeğinizi.
Canım riskli oldugu İcin gun veriyorlar bende 39 +3 de yatıs yaptım herkes sancın bekle 40 kadar haftası var dedi iyi ki gıtmıs sim bebegim kakasını yapmıstı ben bekleseydim Allah korusun suan ne bebegim yasıyor olmayabilir di benıde zehirleme ihtimali vardı

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim benim bundan 9 yıl önceydi ilk cocugumda 2 cm acilmam vardı sancı nisanim falan gelmedi perşembe günüydü yatırdılar cuma sabah 7 de suni sancı verildi öğleden sonra 1.30 da kizim doğmuştu ama şimdi nasıl bilmiyorum diğer iki dogumumda da normal doğum yaptım ama kendim sancilandim suni sanciya falan gerek kalmamıştı şimdi 4 üncü gebeligim bu da şimdilik normal bakalım RABBIM bir avazda kurtarsın insallah hepimizi

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Canım tam 40 hafta oluyor cuma günü bide suyu azalmaya başlamış dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum canım kilosu 2900 dedi zaten küçük Bi bebek benimki bide suyu azalmaya başlamış dedi

Tüm sayfalar yüklendi.