Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve5q6 gümüş tarafından oluşturulan Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,284 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum
Konbuyu başlatan Merve5q6 gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yucel

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 senedir bekliyorum çocuğumun olmasını 39 haftaya girdik bian önce doğsun istiyorum doktor 39 a kadar normal bekliycez demişti çatı muayenesi yaptı normal olur dedi bende sabırsızlanıyorum yarın gideceğim kontrole eğer bekleyelim derse sezaryan isteyeceğim doktorumda normal olsun istiyor ben sezaryan dedikce bakalım ne dicek yarın hamilelik hem zorlu geçti dayanamıyorum hemde artk kucağına olmak istiyorum
Sezeryan sonradan cok zorluyor norml doğur bol bol yürü dogum baslar yurumek cabuk baslatiyor 39 olmssn

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum gornuyorsa niye sezeryan ıstıyon canım ya dişini sık normal dogur oburgun ayaga kalk dogdugu an butun agrılar gecıyor zaten sadece sabırlı ol normal dogur
Ya hastaneden geliyorum doktora ısrarla al sezaryan diyorum da almam diyor bebek ince uzun seni zorlamaz normal olsun diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan sonradan cok zorluyor norml doğur bol bol yürü dogum baslar yurumek cabuk baslatiyor 39 olmssn
Yürüyorum zaten ama bisi yok 40. Haftayı da geçecek bu gidişle

Yürüyorum zaten ama bisi yok 40. Haftayı da geçecek bu gidişle bakalım ne zaman olacak

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 senedir bekliyorum çocuğumun olmasını 39 haftaya girdik bian önce doğsun istiyorum doktor 39 a kadar normal bekliycez demişti çatı muayenesi yaptı normal olur dedi bende sabırsızlanıyorum yarın gideceğim kontrole eğer bekleyelim derse sezaryan isteyeceğim doktorumda normal olsun istiyor ben sezaryan dedikce bakalım ne dicek yarın hamilelik hem zorlu geçti dayanamıyorum hemde artk kucağına olmak istiyorum
Yaaa kiyamam sana tatlis annesi🤭 seni okadar iyi anliyorum kii😍😍 benim ilk gebeligim ama bencede nirmal dogumu bekle canim. Onun orda bir hafta 10 gün duracagi donem boyunca eksiklerini tmmlayacak diye dusunuyorum. Yani sen olmasindan bir hafta once sezeryanla dogum yapsan (mecburiyet disinda ) gelisimi bir hafta tamamlayamiyacak diye dusunuyorum. Birazcik daha sabret canim🤗

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa kiyamam sana tatlis annesi🤭 seni okadar iyi anliyorum kii😍😍 benim ilk gebeligim ama bencede nirmal dogumu bekle canim. Onun orda bir hafta 10 gün duracagi donem boyunca eksiklerini tmmlayacak diye dusunuyorum. Yani sen olmasindan bir hafta once sezeryanla dogum yapsan (mecburiyet disinda ) gelisimi bir hafta tamamlayamiyacak diye dusunuyorum. Birazcik daha sabret canim🤗
Mecbur bekliyorum canm doktorum normal olacak illa diyor 7 gün kaldı zaten 40 hafta olmasına bakalım ne zaman gelecek hanım efendi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kız korkma normal dogum yapınca emin ol iyi ki normal olmus diyeceksin 😄 senin doktorda benim doktor gıbıymıs son ana kadar normal diyordu Baska bisı demiyordu

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Canım heyecanını anlıyorum rabbim hepimizi saglıkla kavuştursun ama normal adı üstünde normal dogum gibi güzeli yok en çokta minigin için Bi netten aç oku yavru içinde çok iyi öyle düşün

Yucel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 senedir bekliyorum çocuğumun olmasını 39 haftaya girdik bian önce doğsun istiyorum doktor 39 a kadar normal bekliycez demişti çatı muayenesi yaptı normal olur dedi bende sabırsızlanıyorum yarın gideceğim kontrole eğer bekleyelim derse sezaryan isteyeceğim doktorumda normal olsun istiyor ben sezaryan dedikce bakalım ne dicek yarın hamilelik hem zorlu geçti dayanamıyorum hemde artk kucağına olmak

Bazı durumlarda anne ve bebek sağlıkı için sezeryan gereke bilir.sağlıkla kucağına al

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar