Dogum

• Konbuyu başlatan Gizemli ::)
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemli ::) tarafından oluşturulan Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,034 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum
Konbuyu başlatan Gizemli ::)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Açık sözlüymüş 😅😅 bizim doktor bir saat olası ihtimalleri anlattı tabi eşim bunları duyunca gerek yok falan dedi riske atma diyor denemek isterdim ama benide korkuttular 😄
Doktorum oğlumda zorla sezeryan yaptı çok güzel diktim ikinci normal olacak dedi tekrara ona gidip sözünü hatırlattım sadece böyle dedi güldük geçtik bilemedim 😂😂

Kordon var dedi korkuttu kordon olup doguranda vardı 4 cm acilmam vardı 39 da bence dogurabilirdim oda uğraşmak istemedi bizde korktuk sonrası çok ağrı çektim sezeryanla bakalım 2. De nolcak 😂
2 çocugumu kordon dolanmasıyla dogurdum normal hemde. Birinciye bir defa 2ciye 2 defa dolanmışdı dogururken gözlerimin önündd açarlarken izledim. Boş bunlar sadece riske atmıyolr dokyorlar

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
2 çocugumu kordon dolanmasıyla dogurdum normal hemde. Birinciye bir defa 2ciye 2 defa dolanmışdı dogururken gözlerimin önündd açarlarken izledim. Boş bunlar sadece riske atmıyolr dokyorlar
Doğum esnasında mı dolanmış kordon yoksa önceden mi dolanmış

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kordon var dedi korkuttu kordon olup doguranda vardı 4 cm acilmam vardı 39 da bence dogurabilirdim oda uğraşmak istemedi bizde korktuk sonrası çok ağrı çektim sezeryanla bakalım 2. De nolcak 😂
Bende de acil oldu ama açılma yoktu doğum başlamıştı 😅😅 inşallah rahat geçer canım benim çok rahattı 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar