Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,393 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaklaşınca gerilmeler kasılmalar oluyormuş ağrılar oluyormuş yalancı bunları yaşamayıp da normal zamanında doğum yapan oldumu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım illa olacak diye birşey yok yada olsa bile hissetmeyebilirsinde
Anladım canım benim pek kasılmam yada böyle ağrılarım olmuyor olsa bile o kadar hafif bir iki kere oluyor bitiyor acaba diyorum doğum 41 42 ye sürecekmi diye bugünde çok az oynadı gibi korkuyorum çok ayakta kaldım dün temizlik falan yapmıştım ondan olabilirmi diyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım benim pek kasılmam yada böyle ağrılarım olmuyor olsa bile o kadar hafif bir iki kere oluyor bitiyor acaba diyorum doğum 41 42 ye sürecekmi diye bugünde çok az oynadı gibi korkuyorum çok ayakta kaldım dün temizlik falan yapmıştım ondan olabilirmi diyorum
Ama artık bu haftalarda uzatıcaksın ayağını dinleneceksin temizlik falan yapma çok yorulursan oda az hareket eder artık günde en az 10 hareket sayman gerekiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40+3 olmustu ben dedim doktora artik alin yatışa diye oda tamam madem suni sanci verelim demisti canım
Kız o suni sancı nee öyle allah aşkına ben kendi sancımla başladım önce sonra suni verdiler suni verene kadar dayanamıyorum diyordum suni verdiler sezeryaan diye bağırmaya başladım dinlemedi hainler beni 😂😂😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ama artık bu haftalarda uzatıcaksın ayağını dinleneceksin temizlik falan yapma çok yorulursan oda az hareket eder artık günde en az 10 hareket sayman gerekiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız o suni sancı nee öyle allah aşkına ben kendi sancımla başladım önce sonra suni verdiler suni verene kadar dayanamıyorum diyordum suni verdiler sezeryaan diye bağırmaya başladım dinlemedi hainler beni 😂😂😂
Öyle canım işte napalım kaynanam geldi temizlik hastası elini kırdı bana kaldı işler 🤦🏻‍♀️ şimdi hastaneye geldim temkin amaçlı hareketleri az diye ama yatış verdiler sancı açılma yok ama hareketlerini beğenmedim dedi doktorda yakın takip istedi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Öyle canım işte napalım kaynanam geldi temizlik hastası elini kırdı bana kaldı işler 🤦🏻‍♀️ şimdi hastaneye geldim temkin amaçlı hareketleri az diye ama yatış verdiler sancı açılma yok ama hareketlerini beğenmedim dedi doktorda yakın takip istedi
Al işte hay temizliğinize sizinn yaaa. Ara ara haberdar et bizi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar