Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,408 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Valla belim ve kasıklarımda çık yoğun başladı sancılar ama dayanılmayacak kadar değil daha bkalım açılma da yok gece bakalım nasıl geçicek gittikçe çoğalıyor
Allah yardimcin olsun kuzum seninde bebeginde bir avazda insallah sol tarafina yat bakalım hayırlısıyla kucağına al inşallah bebeğini bende böyle yazi cam size son ana kadar sonrası eşim doğum yaptı diye yazacak 😂😂😂öyle anlaştık onunla.amankızlar habersiz kalmasın demi diyor bana 😂😂😂😂😂😂😆

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun cnm
Amin canım açılma varmı yokmu daha onuda bilmiyorum akşam yoktu ama yoksa gitmek isticem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimcin olsun kuzum seninde bebeginde bir avazda insallah sol tarafina yat bakalım hayırlısıyla kucağına al inşallah bebeğini bende böyle yazi cam size son ana kadar sonrası eşim doğum yaptı diye yazacak 😂😂😂öyle anlaştık onunla.amankızlar habersiz kalmasın demi diyor bana 😂😂😂😂😂😂😆
Amin inşallah canım aman yazsın bakalım bizede ne dicekler git evde çek sancını desinler 😂

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım açılma varmı yokmu daha onuda bilmiyorum akşam yoktu ama yoksa gitmek isticem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah canım aman yazsın bakalım bizede ne dicekler git evde çek sancını desinler 😂
Dün duan hemen kabul olmuştu cnm doğumunu yapar da gidersin inşallah rabbim o yolda kimseyi bırakmasın haberdar et bizide

Tüm sayfalar yüklendi.