Doğuma az kaldı galiba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıymet karaman tarafından oluşturulan Doğuma az kaldı galiba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 731 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma az kaldı galiba
Konbuyu başlatan Kıymet karaman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kıymet karaman

Kıymet karaman

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29 haftalık hamileyim, çocuğun eşi aşağıdaydı 1 ay öncesine kadar felan, son kontrollerde karnına çıkmış eşi dedi doktor. Son bor kac gündür karnım aşağıya doğru inmeye başladı sizce bu ne demek.

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29 haftalık hamileyim, çocuğun eşi aşağıdaydı 1 ay öncesine kadar felan, son kontrollerde karnına çıkmış eşi dedi doktor. Son bor kac gündür karnım aşağıya doğru inmeye başladı sizce bu ne demek.
Bebek kendini doğuma hazirliyo canım ondan inmiştir karnın es yukarı yerlestiyse demek ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim de erken dogum riskim var kuzum ve 28 haftalık iken karnım göğüslerimle birdi 2 haftadır aşağıda bende anlamadım

Kıymet karaman

Kayıtlı Üye
rank

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Gittikçe karın aşağu süzülüyo gibi oluyo canım bebişmi döndü acaba onun için mi eşi yer değiştirdi ben 27. Haftadayım benimde karnım aşağı süzüldü ama sıkıntı yok yani dik durup iki kaburganın birleştiği yer varya oranın çukuruyla göbeğinin arasına bastırmadan rahat dört parmağın sığıyosa üst boşalmış doğum yakın demek

Kıymet karaman

Kayıtlı Üye
rank
Gittikçe karın aşağu süzülüyo gibi oluyo canım bebişmi döndü acaba onun için mi eşi yer değiştirdi ben 27. Haftadayım benimde karnım aşağı süzüldü ama sıkıntı yok yani dik durup iki kaburganın birleştiği yer varya oranın çukuruyla göbeğinin arasına bastırmadan rahat dört parmağın sığıyosa üst boşalmış doğum yakın demek
Bebeğin kafası 1 aydır felan aşağıdaydı kontrolden 1 gün sonra agrım olduğu için gittim eşi aşağıda dedi 1 hafta sonra gittim karnına çıkmış dedi, şu son bi kaç gündür aynı ağrıyı yaşıyorum kasıklarım ve kasıkda ki kemiklerim ağrıyor iki taraftan da, bugün de kaynanam ve annem karnın aşağıya doğru inmiş dedi. Anlamını pek bilmediğim için de buraya sormak istedim. Benim ki erken gelicek gibi hissediyorum😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar