Doğuma az kaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Doğuma az kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,455 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğuma az kaldı
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gunayyy

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çok az kaldı doğuma bugun doktor a gittim bebek iyi dedi kilosu 3 kilo imiş haftaya Çarşamba alalım dediler özel hastaneye karar verdim orda olacağım eşim de tmm dedi biraz sıkıntı etsede adam pes etti artık doktor geç kalmayalım dedi bebek aşağıya inmiş dedi gösterdi bizede sezeryan olacağım yine inşallah haftaya işte 38 olmuş oluruz ultrason da 37 çıktı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar çok az kaldı doğuma bugun doktor a gittim bebek iyi dedi kilosu 3 kilo imiş haftaya Çarşamba alalım dediler özel hastaneye karar verdim orda olacağım eşim de tmm dedi biraz sıkıntı etsede adam pes etti artık doktor geç kalmayalım dedi bebek aşağıya inmiş dedi gösterdi bizede sezeryan olacağım yine inşallah haftaya işte 38 olmuş oluruz ultrason da 37 çıktı
Oy maşallah kuzum sağ salim gelsin paşamız 😍😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar