Doğuma az kaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Doğuma az kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,489 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğuma az kaldı
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gunayyy

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çok az kaldı doğuma bugun doktor a gittim bebek iyi dedi kilosu 3 kilo imiş haftaya Çarşamba alalım dediler özel hastaneye karar verdim orda olacağım eşim de tmm dedi biraz sıkıntı etsede adam pes etti artık doktor geç kalmayalım dedi bebek aşağıya inmiş dedi gösterdi bizede sezeryan olacağım yine inşallah haftaya işte 38 olmuş oluruz ultrason da 37 çıktı
Sağlıkla al kucağına inşallah canm

Gunayyy

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çok az kaldı doğuma bugun doktor a gittim bebek iyi dedi kilosu 3 kilo imiş haftaya Çarşamba alalım dediler özel hastaneye karar verdim orda olacağım eşim de tmm dedi biraz sıkıntı etsede adam pes etti artık doktor geç kalmayalım dedi bebek aşağıya inmiş dedi gösterdi bizede sezeryan olacağım yine inşallah haftaya işte 38 olmuş oluruz ultrason da 37 çıktı
Sezeryeni kəndinmi istedin yoksa doktormu oyle uygun gördü? Beyimde az zamanım kaldı hala karar veremedim napsam korkuyom da ondan sordum..Sağ salim alasin kucagina insallah

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay yine iyimiş ben 2023 Ocakta 13bine doğum yaptım
Daha indirim uyguladı lar ama belki de şehirden şehire mi değişiyir acaba sizinki çok sanko
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryeni kəndinmi istedin yoksa doktormu oyle uygun gördü? Beyimde az zamanım kaldı hala karar veremedim napsam korkuyom da ondan sordum..Sağ salim alasin kucagina insallah
Benim ilkim sezeryan olduğu için ondan sezeryan dediler ama eğer imkanın varsa normal yap amin inşallah canım

Benim ilkim sezeryan olduğu için ondan sezeryan dediler ama eğer imkanın varsa normal yap amin inşallah canım

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Daha indirim uyguladı lar ama belki de şehirden şehire mi değişiyir acaba sizinki çok sanko

Eskişehir’deyim ben 9bin demişlerdi yılbaşında zam gelecek dediler benim kız 20 Ocak’ta gelince 13bine doğum yaptım 😬😅

Tüm sayfalar yüklendi.