Doğuma az kaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Doğuma az kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,494 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğuma az kaldı
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gunayyy

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vall bilmiyorum cnm ki aynen cnm malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

150
Ne saçma ya anneannem de öyle boyu kadın 7 çocuk doğurmuş biri ikiz. 6 sını normal doğurmuş yani ikizlerde normal doğmuş biri Doğumdan sonra vefat etmiş en son dayım ters olduğu için sezaryen olmul doktorların işine gelmiyor bazen uğraşmak istemiyorlar

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ne saçma ya anneannem de öyle boyu kadın 7 çocuk doğurmuş biri ikiz. 6 sını normal doğurmuş yani ikizlerde normal doğmuş biri Doğumdan sonra vefat etmiş en son dayım ters olduğu için sezaryen olmul doktorların işine gelmiyor bazen uğraşmak istemiyorlar
Annemde hep normal yapmış oda kısa kesinlikle öyle cnm işine gelse yaptırirdi daha beni korkuttu ilk çocukta vakumla çekeriz bilmem ne felan dedi baya şey yaptı beni

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bencede uğraşmak istememisler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten beni ilk doğumda bekletmedi doktor direk 38 olunca sezeyana alındım şimdide zaten sezeryan olucam tekrar yani 🤷
Çok tuhaf ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar