Doguma gidiyorum dua edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Doguma gidiyorum dua edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,435 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguma gidiyorum dua edin
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.muhammed

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah razı olsun hepinizden insallah 🥰🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2. Daha kolay oldu ilke gore

Sabah gittim sunı sancı verdiler cok hafif adet sancıları gıbı basladı 1 cm acılma vardı sonra 1 2 gıbı acılma 3 cm oldu bebek de kakasını yapmıs ama ntsde kalp atısı cok ıyıdı 3 4 den sonra sancılar sıklastı 5 de 6 cm acılma oldu sancıyla nefes alıp verip ıkın dediler yarım saat ıcınde dogdu asla stres yapmayın kızlar bebek strese girince kakasını yapıyormus ebeleri cok iyi dinleyin insallah kolaylıkla bi avazda dogumlarınız olur 🥰🤲🤗
Vay masallqh ins bzmde byle kolay olr .kkmseye deme göz deger cnm 😀 rabbm sna acisini gosterm3sn ins .. 2.ci coukta altan muane actmio diolar dgrmu cnm ?? İlkte beni maffettiler vallahi

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank

Sabah gittim sunı sancı verdiler cok hafif adet sancıları gıbı basladı 1 cm acılma vardı sonra 1 2 gıbı acılma 3 cm oldu bebek de kakasını yapmıs ama ntsde kalp atısı cok ıyıdı 3 4 den sonra sancılar sıklastı 5 de 6 cm acılma oldu sancıyla nefes alıp verip ıkın dediler yarım saat ıcınde dogdu asla stres yapmayın kızlar bebek strese girince kakasını yapıyormus ebeleri cok iyi dinleyin insallah kolaylıkla bi avazda dogumlarınız olur 🥰🤲🤗
simdi oyle bi gaza geldim ki gidip beni dogurtun diyesim geldi ebelere 🙈🤣🤣🤣

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Yaptım dogum kızlar aksama dogru dogdu bebek kakasını yapmıs kalb atısı falan cok ıyıdı doktorum normal dogurmam ıcın cok yardımcı oldu Rabbim bi avaz da kurtardı cok sukur cok kolay oldu dogumum darısı dogarak olan herkese insallah 🥰🤲🤲
Gözün aydın allah analı babamı büyütsün darısı bizlere inş 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

İyi bari kakasını yutmamış canım sağlıkla atlatmışsınız rabbim sana bağışlasın acısını göstermesin 🙏🥰

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Vay masallqh ins bzmde byle kolay olr .kkmseye deme göz deger cnm 😀 rabbm sna acisini gosterm3sn ins .. 2.ci coukta altan muane actmio diolar dgrmu cnm ?? İlkte beni maffettiler vallahi
Doğum yapmak nasıl yani biraz anlatabilir misin? Adet sancım benim çok oluyordu eğer öyleyse yandım hadi anlat ne olur. Allahıma şükürler olsun kacusmuşsun çok sevindim bu arada .

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Acıtmaz olur mu kız acıtıyor tabi

İyi bari kakasını yutmamış canım sağlıkla atlatmışsınız rabbim sana bağışlasın acısını göstermesin 🙏🥰
Amin kimseye yasatmasın acılarını 🤲

Doğum yapmak nasıl yani biraz anlatabilir misin? Adet sancım benim çok oluyordu eğer öyleyse yandım hadi anlat ne olur. Allahıma şükürler olsun kacusmuşsun çok sevindim bu arada .
Dogum yapmak zor canım candan can cıkıyor ama dogdugu an hepsi gecıyor sancılar adet sancısı gıbı ama daha sıddetlı 20 30 saniyede gecıyor o arada derin nefes al ver hafif ıkın dediler oyle yaptım ebeler ve doktorlar ne derse onu yap sabret sonunda cennet kokuluna kavusursun 🤗🤲

Canım gözün aydın😘😘🥰 Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin İNŞALLAH darısı bizim başımıza inşaAllah inşaAllah 🤲🤲
Amin insallah canım ınsallah kolaylıkla dogurmayı nasıp etsin rabbim 🥰

simdi oyle bi gaza geldim ki gidip beni dogurtun diyesim geldi ebelere 🙈🤣🤣🤣
Dogursun ınsallah canım normal yapma sansın varsa sakın sezeryan deme ama

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Acıtmaz olur mu kız acıtıyor tabi

Dogum yapmak zor canım candan can cıkıyor ama dogdugu an hepsi gecıyor sancılar adet sancısı gıbı ama daha sıddetlı 20 30 saniyede gecıyor o arada derin nefes al ver hafif ıkın dediler oyle yaptım ebeler ve doktorlar ne derse onu yap sabret sonunda cennet kokuluna kavusursun 🤗🤲

Amin insallah canım ınsallah kolaylıkla dogurmayı nasıp etsin rabbim 🥰

Dogursun ınsallah canım normal yapma sansın varsa sakın sezeryan deme ama
Amin canım inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.