Doğuma gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğuma gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,129 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğuma gidiyorum
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dua edin pazartesi sezeryana gidip doğum yapabilirim, eşime bişey söylemedim safra kesesi durumu doktoruma anlattım doktorumda gel doğum yaptıralım artık seni dedi 🤲🏻 Dua edin bana biraz tedirginim 🤲🏻🤲🏻
Ay canım Allahım sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin hayırlı haberlerini bekliyoruz🙏❤️

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım Allahım sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin hayırlı haberlerini bekliyoruz🙏❤️
Saol canım benim allah razı olsun 🤲🏻🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık oldunuz
37+6

Sag salim kucagina al inşallah canim🤲 benimde 1 aralikta kontrolum vardi, 8 aralik icin gun verdi doktorum, fakat ne oldu🤭 benim oglus sabirsiz cikti kontrolun aksaminda sancim basladi sonuc 2 aralik sezeryanla aldi doktorum bebegi☺️ ilk cocugumda 41 haftaya kdr sanci görmedim bunda 38 olmadan sancilandim, nasip boleymis🥰
Doğum yaptın mı canım sen

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dua edin pazartesi sezeryana gidip doğum yapabilirim, eşime bişey söylemedim safra kesesi durumu doktoruma anlattım doktorumda gel doğum yaptıralım artık seni dedi 🤲🏻 Dua edin bana biraz tedirginim 🤲🏻🤲🏻
İkiniz sağlıkla taburcu olup birlikte eve döneceğiniz tez zamanda topralayacağın güzel bir doğum olur inşallah 🤲 Allah yardımcımız olsun bizim buradaki ve tüm gebelerin

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun inşallah bir sancidan kurtulursun🥰🙏🙏
Rabbim buradaki annelerin yardımcısı olsun bebeklerini kucaklarına alsınlar inşallah 🌸🌸🥰🤲🏻🤲🏻

İkiniz sağlıkla taburcu olup birlikte eve döneceğiniz tez zamanda topralayacağın güzel bir doğum olur inşallah 🤲 Allah yardımcımız olsun bizim buradaki ve tüm gebelerin
Amin canım amin allah razı olsun 🤲🏻🌸 darısı size artık ve buradaki gebe annelere inşallah bi avazda kurtulurlar 🌸🌸

Allahım sağlıkla kavuştursun 🤲
Amin canım amin rabbim seni de bi avazda kurtarsın 🥰🤲🏻

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim kucağına alırsın inşallah bebeğini canım, çok kolay bi doğumun olsun inşallah 🤲

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah doğumun rahat olur sağlıkla kucağına al bebeğini💕

Tüm sayfalar yüklendi.