Doguma gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemnur tarafından oluşturulan Doguma gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,019 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguma gidiyorum
Konbuyu başlatan Özlemnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Önemli deyilse eyer neden erken aliyorlar cnm
Canım arkadaşın adına biraz cevap vermiş olacağım ama allah korusun gebelik zehirlenmesi yaşanırsa, yüksek tansiyondan çocuğun kalbi durursa, bebeğin suyu olmazsa anne karnın da, kordon dolanırsa bunlarda direk sezeryana alırlar ne anneyi ne de çocuğu tehlikeye atarlar 😇🌸

Özlemnur

Kayıtlı Üye
rank
Cannim kaç haftalik sezaryan oluyorsun🤔
38+3 canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acilmalar kasilmalar ve sancim vardı geçen hafta cuma alacaktı normalde ben 1 hafta daha sıkarım tutarım kendimi dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acilmalar kasilmalar ve sancim vardı geçen hafta cuma alacaktı normalde ben 1 hafta daha sıkarım tutarım kendimi dedim
Canım arkadaşın adına biraz cevap vermiş olacağım ama allah korusun gebelik zehirlenmesi yaşanırsa, yüksek tansiyondan çocuğun kalbi durursa, bebeğin suyu olmazsa anne karnın da, kordon dolanırsa bunlarda direk sezeryana alırlar ne anneyi ne de çocuğu tehlikeye atarlar 😇🌸
Ağzına sağlık birde kasilmalarim sancim falan başlamıştı zaten 1 haftadır ben dişimi sikiyordum icerde ne kadar gelisse o kar diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar