Doguma kac gununuz kaldiz kizlar bayramda dogacak bebek anneri burda mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edapsr tarafından oluşturulan Doguma kac gununuz kaldiz kizlar bayramda dogacak bebek anneri burda mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,064 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguma kac gununuz kaldiz kizlar bayramda dogacak bebek anneri burda mi
Konbuyu başlatan edapsr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buglem gökçe

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Bayramin 1. gunu doguma alinacagim ben.37+4 de yani sizin safak kac kizlar 😊
Bende 3 ü olsun diye istiyorum bayramın 2.günü. İlk oğlum temmuz 3 Dü. Bu da mayıs 3 olsun istiyorum. Doktor daha tatil planı yapmadık bakalım o zaman konuşalım dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 3 ü olsun diye istiyorum bayramın 2.günü. İlk oğlum temmuz 3 Dü. Bu da mayıs 3 olsun istiyorum. Doktor daha tatil planı yapmadık bakalım o zaman konuşalım dedi
6 sene önce ilk oğlumda ramazan bayramına denk gelmişti. Arefeden 1 gün önce doğmuştu

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
37+4 deyim canım bakalım heran herşey olabilir. Doktor rahimde yumuşama var demişti. Yumuşama olunca genelde 1haftaya gelmek istiyorlar dedi doktorum ama diyeli 4 gün oldu tık yok 😄
Kuzum o yumuşamayi bana 27 haftalık iken var dediler şükür 31 olduk hala tık yok olmasında bakalım ne zaman açılma devam edecek şuan hala sabit 1 cm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o yumuşamayi bana 27 haftalık iken var dediler şükür 31 olduk hala tık yok olmasında bakalım ne zaman açılma devam edecek şuan hala sabit 1 cm
Bende açılma yoktu hurma da yiyorum açılma olmucak mı acaba. Telaşa giriyorum böyle olunca. Doktor rahme girmek üzere başına degiyorum şuan demişti. Cuma günü gidicem kontrole acaba suni sancı mı istesem bilemedim. Eşimde göreve gidebilir 10 gün sonra inşallah eşim burdayken dogum olur Saglıkla gelsin de :)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende açılma yoktu hurma da yiyorum açılma olmucak mı acaba. Telaşa giriyorum böyle olunca. Doktor rahme girmek üzere başına degiyorum şuan demişti. Cuma günü gidicem kontrole acaba suni sancı mı istesem bilemedim. Eşimde göreve gidebilir 10 gün sonra inşallah eşim burdayken dogum olur Saglıkla gelsin de :)
İnslalah kuzum hiç strese girme kafası tam yerlessin o zaman açılma kesin olur minik prenses ilk aklını aldı gelecem diye şimdi gelmiyor annesi 😂😂 ilk gelmesin diye uğraştın şimdi gelsin diye uğraşıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.