Doguma kac gununuz kaldiz kizlar bayramda dogacak bebek anneri burda mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edapsr tarafından oluşturulan Doguma kac gununuz kaldiz kizlar bayramda dogacak bebek anneri burda mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,059 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguma kac gununuz kaldiz kizlar bayramda dogacak bebek anneri burda mi
Konbuyu başlatan edapsr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buglem gökçe

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bayramin 1. gunu doguma alinacagim ben.37+4 de yani sizin safak kac kizlar 😊
34 haftalık oldum dr 6 mayıs dedi doğum bende acaba ne zaman olur doğumum diye tereddütluyum kızlar hazırlıklara başladım beşik yıkandı kuruldu ıçindeki nevresimler hepsini yıkayıp ütüleyip duzelttim pusetimi yıkayıp hazirladim diger ogullarimdan kalan kiyafrtler vardi ve kiz kardesimde yolladi onları da yikayip hazirladim tek cocuga bi kac takim alicam ve kendime ic çamaşırı pijama falan onlar kaldı sizde onları almakta acele etmelimiyim haftama göre yoksa 36 haftadami yapsam cantayi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bayramin 1. gunu doguma alinacagim ben.37+4 de yani sizin safak kac kizlar 😊
Maşallah kuzum rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah az kalmış ya benimde 154 günüm kaldı 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde bayramın 2 günü doğuma alincaktim ama benim kızım erken doğdu bayrami bekleyemedi😀
Maşallah kuzum rabbim analı babalı büyütsün inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar