Doğuma kadar düzelirmi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Doğuma kadar düzelirmi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,069 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma kadar düzelirmi ?
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar bugün doktor randevum vardı bebeğim tersmiş. Ayakları aşağıda başı yukarıdaymış 32 haftalık hamileyim doğuma kadar düzelir mi?

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar bugün doktor randevum vardı bebeğim tersmiş. Ayakları aşağıda başı yukarıdaymış 32 haftalık hamileyim doğuma kadar düzelir mi?
Benimde yan dururdu doktor dönmezse sezeryan demişti ama doğum sancisiyla bile dönen bebek var bende normal yaptım çok şükür döndü inşallah senin bebeginde döner canım ve doğumun çok kolay olur inşallah

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol dinlen kuzum doğum anında bile pozisyon değiştiren bebişler oluyor ama 32nci haftadan sonra biraz zor çünkü bebeğin içerde yeri daralıyor ama korkma sezeryan ile doğum yaparsın ama inşallah doner bebis

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Benimde yan dururdu doktor dönmezse sezeryan demişti ama doğum sancisiyla bile dönen bebek var bende normal yaptım çok şükür döndü inşallah senin bebeginde döner canım ve doğumun çok kolay olur inşallah
Amin inşallah ya stres yaptım ya dönmezse diye ama doğuma var daha döner
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol dinlen kuzum doğum anında bile pozisyon değiştiren bebişler oluyor ama 32nci haftadan sonra biraz zor çünkü bebeğin içerde yeri daralıyor ama korkma sezeryan ile doğum yaparsın ama inşallah doner bebis
İnşallah döner

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı yarin tekrar gdecegm bakalım 35 haftalık oldum doktorum bebek kilosu artıkça dönmesi zor olur yeri daraldığı icin dedi ama son dakika bile dönen varmis

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı yarin tekrar gdecegm bakalım 35 haftalık oldum doktorum bebek kilosu artıkça dönmesi zor olur yeri daraldığı icin dedi ama son dakika bile dönen varmis
Korkuyorum dönmez diye sezaryen olmak istemiyorum iyileşmek uzun sürüyor. İnşallah bebişlerimiz döner sağlıkla kucağımıza alırız

Tüm sayfalar yüklendi.