Doğuma yaklaştım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagmurnur tarafından oluşturulan Doğuma yaklaştım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma yaklaştım
Konbuyu başlatan yagmurnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar su anda 38+6 yim bebekte 1 bucuk hafta once 3700 du simdi 4000 olmustur bence gecmiste olabilir normal yapabilirmiyim sizce en son kacta normal yapilabiliyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Canım 4 ve üstü bebekler sezeryan oluyor
Hayır 5 kiloyla kdr normal doğum cnm Bnde 4 kilo doğurdum doktor 5 kiloya kadar doğurabilirsin dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar su anda 38+6 yim bebekte 1 bucuk hafta once 3700 du simdi 4000 olmustur bence gecmiste olabilir normal yapabilirmiyim sizce en son kacta normal yapilabiliyor
Normal doğum yaparsın cnm bebek baş geliş ise

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ne güzel rabbim sağ salim aldırsın kucağınıza inş ben kızım da sezaryan olmak zorunda kaldım normal yapabilirsin dedi dr şimdi 7 yıl geçti sezaryana benim gibi olup normal olan oldilumu

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Hayır 5 kiloyla kdr normal doğum cnm Bnde 4 kilo doğurdum doktor 5 kiloya kadar doğurabilirsin dedi

Normal doğum yaparsın cnm bebek baş geliş ise
Hm anladm tesekkurler icim rahatladi ama bebegim asiri hizla kilo aliyor bilmiyorum nasil olur

Ayy ne güzel rabbim sağ salim aldırsın kucağınıza inş ben kızım da sezaryan olmak zorunda kaldım normal yapabilirsin dedi dr şimdi 7 yıl geçti sezaryana benim gibi olup normal olan oldilumu
Benim ilk hic bilmiyorum ama senin icin cok iyi olmus cnm sevindim

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Hm anladm tesekkurler icim rahatladi ama bebegim asiri hizla kilo aliyor bilmiyorum nasil olur

Benim ilk hic bilmiyorum ama senin icin cok iyi olmus cnm sevindim
Doktor olabilirsin dedi ama dikiş yerleri patlar risk alamayız demiş bi arkadasa da aslında normal daha iyi benim kızım donmedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar