Sorum var Dogumda doktor parasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmen0099 tarafından oluşturulan Dogumda doktor parasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,399 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumda doktor parasi
Konbuyu başlatan Elmen0099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Selam canlar Ben Azerbaycandan yaziyorum sizde dovlet hastanelerinde anne kendi dogurdugunda doktor ne kadar para aliyor.
Devlet hastanelerinde normal doğumda sezeryanda ücretsiz oluyor. Yani sezeryan isteğe bağlı değil doktor gerek görürse yapılıyor ama doğum her şartta ücretsiz. Ama ssk'sı olmayan için nedir ne değildir bilmiyorum 😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canim 800 manat sizin parayla neredeyse 2Bin 3Bin tL
Can yazmisinizki burda ucretsiz 800TL i aliyorlar burani mi diyodunuz ya orda 800 Tl aliyorlar
Baya para aliyorlar orada yaa devlette niye paralı onu anlamadım ben devlet o kadar alıyorsa özeller ne kadar alıyor sizde baya şaşırdım 😱

Yok canim 800 manat sizin parayla neredeyse 2Bin 3Bin tL
Can yazmisinizki burda ucretsiz 800TL i aliyorlar burani mi diyodunuz ya orda 800 Tl aliyorlar
Baya para aliyorlar orada yaa devlette niye paralı onu anlamadım ben devlet o kadar alıyorsa özeller ne kadar alıyor sizde baya şaşırdım 😱
2 bin 3 bin çok fazla yaa

En iyisi cesaretli olup evde doğum yapacan hem daha temiz ortam sağlanır
Evde doğum muu 😱😱 baya korkutucu ama eski zamanda hep evde hatta ebesiz kendi kendilerine doğum yaparmış kadınlar yazık 😟

Kız öyle deme bazı insanlar bilirler misal 😁😁
Bende bilmiyordum hepimiz toptan cahil miyik 😬😬😂😂

Kız öyle deme bazı insanlar bilirler misal 😁😁
Biz p bazı insanlar katagorisine girmiyoruz demek ki😂😂
Biz cahıl insanlar kategorisine mi giriyoruz yaani 🤦😂😂

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Devlet hastanelerinde normal doğumda sezeryanda ücretsiz oluyor. Yani sezeryan isteğe bağlı değil doktor gerek görürse yapılıyor ama doğum her şartta ücretsiz. Ama ssk'sı olmayan için nedir ne değildir bilmiyorum 😬

Evde doğum muu 😱😱 baya korkutucu ama eski zamanda hep evde hatta ebesiz kendi kendilerine doğum yaparmış kadınlar yazık 😟

Biz cahıl insanlar kategorisine mi giriyoruz yaani 🤦😂😂
Galiba kuzum 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar