Doğumda gecelik gereklimi özel hastanede

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Doğumda gecelik gereklimi özel hastanede başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,160 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumda gecelik gereklimi özel hastanede
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem al diyor illa giydiriyolarmış 2 pijama takımı aldım ama geceliği birdaha giymicem için 150tl verip almak istememiştim birde içini belli etmeyen hoş uzun kollu uzun gecelik nereden alabilirim
Doğumhaneye girince onlar önlük veriyor doğum bittikten sonra kendi kıyafetlerinden giyiyorsun tabi ben özelde öyle olmuştu ilk defa duydum sizden doğum anında gecelik giyildigini,ben yine doğum yapcam kısmet olursa doğumdan sonra giyeceğim gecelikleri hazırladım çantama

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem al diyor illa giydiriyolarmış 2 pijama takımı aldım ama geceliği birdaha giymicem için 150tl verip almak istememiştim birde içini belli etmeyen hoş uzun kollu uzun gecelik nereden alabilirim
Canım eğer sezeryan olacaksan gecelik senin kurtaricin oluyor bende ilkim sezeryandı normal pijama da rahat edememiştim pahalı birşey alma internette uygun fiyatta gecelikler var istersen bi bak canım

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Doğum anı alttan açık olmalıymış ya ondan gecelik gerekliymiş bişey veriyolar dır giymeye diye almamıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal olacak inşallah ama doğum anı ne giyiliyo alttan bebek çıkacakken onu bilemiyorum doğum sonrası için bendede pijama var

Normal olacak inşallah ama doğum anı ne giyiliyo alttan bebek çıkacakken onu bilemiyorum doğum sonrası için bendede pijama var

Kuzum doğum anı ne giyiliyor altın açık olmalı ya ondan
Cnn 2 normali doğum ve özel dr yaşadığım için yazıyorum kesinlik le hic birşey kabul etmiyorlar ameliyat önlüğü gibi bisey giydiriyor sana o kadar çünkü o an herşey olabilir sen normalde doğurabilirsin hemen ameliyata da alına bilirsin diye kabul edilmiyor çekersin sancin sıklaşır gene onu giy söylerler ben de gerek yok gecrligebir gece için bi lohusa bide evde giydiğim geniş pijama takımı bırakmam yerli. Bence cnm

Ben gecelik almadım fazla dantelli vıcık vıcık geliyor bana günlük olarakta giyilebilecek tarzda değil 1 defa giyiyorsun sonra nereye kaldırdığını bile unutuyorsun. O nedenle gereksiz gördüm. onun Yerine önden fermuarlı esorfman takımı aldım icinede emzirme sütyeni giydim. Şuanda gündelik dışarı çıkarken bile giyiyorum misss.💕

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Canım gerek yok boşa masraf ama sen bilirsin en uygunu 300 400 den başlıyor ama yinede sen bilirsin

Bende özelde sezeryan oldum yatış yaptım odada hastane önlüğü giydirildi öyle ameliyat haneye alındım. Sezeryandan odaya çıkınca görevliler giyeceğim kıyafetlerimi istedi zaten hazırdı eşim onları verdi beni giydirdiler. Ameliyat tan birkaç saat sonraydı sanırım hemşire geldi alttan muayne etti ama öyle elleme filan olmadı Sadece kanama miktarına baktı gitti. Özel hastanede zaten herşeyi görevliler yapıyor sen kendini yormuyorsun kuzum elbise esorfman pijama fark etmez tamamen soyunmuyorsun zaten

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Ben gecelik almadım fazla dantelli vıcık vıcık geliyor bana günlük olarakta giyilebilecek tarzda değil 1 defa giyiyorsun sonra nereye kaldırdığını bile unutuyorsun. O nedenle gereksiz gördüm. onun Yerine önden fermuarlı esorfman takımı aldım icinede emzirme sütyeni giydim. Şuanda gündelik dışarı çıkarken bile giyiyorum misss.💕
Bende lohusa takımı aldim ama günlük giyilecek modelden dantelli falan almadım çeyizimin bile duruyor o medelleri

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Üst giydirirken illaki pijaman olması lazım tabiki ne giyceksin ki başka 🤣 ben alt üst takım aldım üstün komple düğmeli olmasına dikkat et çok kolay giydiriyorlar, bitane de kayınvalidem almıştı onu da hastaneden çıkarken giydim 🤗

Kuzum doğum anı ne giyiliyor altın açık olmalı ya ondan
Önlük veriyorlar

Evet normal dogumda önlük veriyorlar sezeryani bilmiyorum.
Sezeryan doğumda da önlük veriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar