Doğumda gecelik gereklimi özel hastanede

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Doğumda gecelik gereklimi özel hastanede başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,163 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumda gecelik gereklimi özel hastanede
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Üst giydirirken illaki pijaman olması lazım tabiki ne giyceksin ki başka 🤣 ben alt üst takım aldım üstün komple düğmeli olmasına dikkat et çok kolay giydiriyorlar, bitane de kayınvalidem almıştı onu da hastaneden çıkarken giydim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Önlük veriyorlar
Cnm arkadaş piyasadan baş etmiyor sanırım bu boydan etek elbise gibi olan varya onu diyo ama onu bile alsa ne ameliyat ne normal doğum kabul etmiyo ordaki önlük iki doğum için de onu veriyolar ve gerisi çıplak oluyor hatta ben ustumeince ceket aldim arkadan acim diye sanciminson anında çıkardılar zaten

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem al diyor illa giydiriyolarmış 2 pijama takımı aldım ama geceliği birdaha giymicem için 150tl verip almak istememiştim birde içini belli etmeyen hoş uzun kollu uzun gecelik nereden alabilirim
Canım benim ingramda takip etigim ve benim de severek aldığım sayfa var her renk her desenlisi var. Lohusalık olsun gecelik olsun pijama olsun bir de orda mesela 3 tane alırsan 250 TL felan veriyosun ama güzel ben kullanıyorum normal hayatımda şimdi. Doğum içinde aldım ueni

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Cnm arkadaş piyasadan baş etmiyor sanırım bu boydan etek elbise gibi olan varya onu diyo ama onu bile alsa ne ameliyat ne normal doğum kabul etmiyo ordaki önlük iki doğum için de onu veriyolar ve gerisi çıplak oluyor hatta ben ustumeince ceket aldim arkadan acim diye sanciminson anında çıkardılar zaten
Gecelik tarzı anladım, ama doğuma önlükle alıyorlar ki anca doğumdan sonra giyebilecek, evden bir pijama takımı da koyulabilir illa özel birşey alınmak zorunda değil 🥰🤗

Görümcem al diyor illa giydiriyolarmış 2 pijama takımı aldım ama geceliği birdaha giymicem için 150tl verip almak istememiştim birde içini belli etmeyen hoş uzun kollu uzun gecelik nereden alabilirim
Kuzum gecelik şart değil herhangi bir pijama takımı da olabilir, bende gecelik almadım sevmem zaten giymeyi boş yere para vermeye değmez 🥰

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende özelde sezeryan oldum yatış yaptım odada hastane önlüğü giydirildi öyle ameliyat haneye alındım. Sezeryandan odaya çıkınca görevliler giyeceğim kıyafetlerimi istedi zaten hazırdı eşim onları verdi beni giydirdiler. Ameliyat tan birkaç saat sonraydı sanırım hemşire geldi alttan muayne etti ama öyle elleme filan olmadı Sadece kanama miktarına baktı gitti. Özel hastanede zaten herşeyi görevliler yapıyor sen kendini yormuyorsun kuzum elbise esorfman pijama fark etmez tamamen soyunmuyorsun zaten
Ayni bende öyle oldum anlattigin gibi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben 200 TL verdim ucuza bile bulmuşsun

Doğumhaneye girince onlar önlük veriyor doğum bittikten sonra kendi kıyafetlerinden giyiyorsun tabi ben özelde öyle olmuştu ilk defa duydum sizden doğum anında gecelik giyildigini,ben yine doğum yapcam kısmet olursa doğumdan sonra giyeceğim gecelikleri hazırladım çantama
Özelde de öyle bir durum yok haklısın önlük veriyorlar hijyen önemli

Doğum sonrası için en ideali bu bence emzirme için büyük kolaylık önü düğmeli giyip çıkarması da kolay olur

Birde hastaneden çıkarken şık bir esorfman takımı aldın mı başka hiçbir şeye gerek kalmıyor

Bende lohusa takımı aldim ama günlük giyilecek modelden dantelli falan almadım çeyizimin bile duruyor o medelleri
Günlük kullanımda yazın saten askılı gecelik kışın da penye gecelik kullanıyorum çok rahat oluyor. Ben çeyiz düzmedim kullanılmayan birsürü gereksiz şey oluyor boşa masraf. Hani o ucunda tüy olan terlikli Gecelik takımları varya onlar ezelinden itici geliyor bana. Penti suween gibi mağazalardan giyeceğim gecelikleri aldım sadece

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-17-23-57-23-19.jpg
    Screenshot_2022-04-17-23-57-23-19.jpg
    389.9 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2022-04-17-23-56-59-60.jpg
    Screenshot_2022-04-17-23-56-59-60.jpg
    395.2 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryan de Gecelik kullanışlı oluyor canım

Alacaksan kısa kollu al bence serum takılıyor rahat oluyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doğumhaneye girince onlar önlük veriyor doğum bittikten sonra kendi kıyafetlerinden giyiyorsun tabi ben özelde öyle olmuştu ilk defa duydum sizden doğum anında gecelik giyildigini,ben yine doğum yapcam kısmet olursa doğumdan sonra giyeceğim gecelikleri hazırladım çantama
Bende özelde olacak ama ne bilim öncesinde açıklık falan ölçüyolar ya ondan pijama değilde gecwlik lazım olır diyor benimde ilk doğum bilmiyorumki

Canım eğer sezeryan olacaksan gecelik senin kurtaricin oluyor bende ilkim sezeryandı normal pijama da rahat edememiştim pahalı birşey alma internette uygun fiyatta gecelikler var istersen bi bak canım
Normal olacak inşallah uzun kollu uzun arıyorum zeten en uygunu 150 falan onlardada içini gösteriyo diye yorumlar oluyor

Canım eğer sezeryan olacaksan gecelik senin kurtaricin oluyor bende ilkim sezeryandı normal pijama da rahat edememiştim pahalı birşey alma internette uygun fiyatta gecelikler var istersen bi bak canım
Normal olacak inşallah uzun kollu uzun arıyorum zeten en uygunu 150 falan onlardada içini gösteriyo diye yorumlar oluyor
Cnn 2 normali doğum ve özel dr yaşadığım için yazıyorum kesinlik le hic birşey kabul etmiyorlar ameliyat önlüğü gibi bisey giydiriyor sana o kadar çünkü o an herşey olabilir sen normalde doğurabilirsin hemen ameliyata da alına bilirsin diye kabul edilmiyor çekersin sancin sıklaşır gene onu giy söylerler ben de gerek yok gecrligebir gece için bi lohusa bide evde giydiğim geniş pijama takımı bırakmam yerli. Bence cnm
Bende bi loğusa bide normal rahat pijama aşdım ama doğum öncesi açıklık falan ölçmeye gecelik tarzı giy derler diye herhalde diyor almaknistemiyorum ama mecbur alıcam sanıırm

Cnn 2 normali doğum ve özel dr yaşadığım için yazıyorum kesinlik le hic birşey kabul etmiyorlar ameliyat önlüğü gibi bisey giydiriyor sana o kadar çünkü o an herşey olabilir sen normalde doğurabilirsin hemen ameliyata da alına bilirsin diye kabul edilmiyor çekersin sancin sıklaşır gene onu giy söylerler ben de gerek yok gecrligebir gece için bi lohusa bide evde giydiğim geniş pijama takımı bırakmam yerli. Bence cnm
Bende bi loğusa bide normal rahat pijama aşdım ama doğum öncesi açıklık falan ölçmeye gecelik tarzı giy derler diye herhalde diyor almaknistemiyorum ama mecbur alıcam sanıırm
Ben gecelik almadım fazla dantelli vıcık vıcık geliyor bana günlük olarakta giyilebilecek tarzda değil 1 defa giyiyorsun sonra nereye kaldırdığını bile unutuyorsun. O nedenle gereksiz gördüm. onun Yerine önden fermuarlı esorfman takımı aldım icinede emzirme sütyeni giydim. Şuanda gündelik dışarı çıkarken bile giyiyorum misss.💕
Pijamanın birini bende normal rahat aldım da bide gecelik al diyolar onuda bidaha giymem uzun kollu uzun alıcam çünkü

Üst giydirirken illaki pijaman olması lazım tabiki ne giyceksin ki başka 🤣 ben alt üst takım aldım üstün komple düğmeli olmasına dikkat et çok kolay giydiriyorlar, bitane de kayınvalidem almıştı onu da hastaneden çıkarken giydim 🤗

Önlük veriyorlar

Sezeryan doğumda da önlük veriyorlar
Kuzum 2 pijama takımım var gwcelik için sormuştum almalımıyım diye özelde normal doğum olacak inşallah kayınvalidem para bile verdi al diye bende almak istemiyorum bidaha giymem diye ama lazımmı onuda tam bilmiyorum

Canım benim ingramda takip etigim ve benim de severek aldığım sayfa var her renk her desenlisi var. Lohusalık olsun gecelik olsun pijama olsun bir de orda mesela 3 tane alırsan 250 TL felan veriyosun ama güzel ben kullanıyorum normal hayatımda şimdi. Doğum içinde aldım ueni
Sağol canım bakayım bi tane gecelik alırım pijama takımlarımı aldım çünkü hangi sayfa

Sağol canım bakayım bi tane gecelik alırım pijama takımlarımı aldım çünkü hangi sayfa

Trendyolda gördüm de 160 170 falanmış şiödi seçenekte yok daha önce vardı 🤭

Trendyolda gördüm de 160 170 falanmış şiödi seçenekte yok daha önce vardı 🤭
Sezaryan de Gecelik kullanışlı oluyor canım

Alacaksan kısa kollu al bence serum takılıyor rahat oluyor
Ben serum falanda istemiyorum ki kolumu sıyırırım 😅yada kısa kollu alıp ince hırkamı giysem

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar