Dogumdan cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zerdaucer tarafından oluşturulan Dogumdan cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,924 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumdan cok korkuyorum
Konbuyu başlatan Zerdaucer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı ama gebelde devlet hastanelerinde çalışanlar hep öyleler 😓😓🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam illa iyi davran demiyoz biliyoruz günde en 10 kere bu işi yapiyonda ama napalim sen seçmişsin bu işi ben sancimi epey evde çektim kaynanam hemen hastaneye gitne dedi seni mahvederler dedi o yuzden bende evimde güzelce sancimi çektim gittiğimde 6 santim açılmış dedi 1 5 saat içinde de doğum yaptim ama sanki orda koca bir gun gecirmis gibiydim suni sanci verince basim döndü yere düşünce serum kolumdan çıktı elimi tutup kaldirmadilar bile kendin kalk ağlama afedersin nasil koyduysan çocuğu öyle çıkar gibi mal mal hakaret etti 😓😓 😭😭😭
Bu tecrübeyi yaşayan arkadaşlarım için çok üzülüyorum inanır mısın. Ne diyeyim Allah iyi insanlarla karşılaştırsın 🙏

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Burda demiyorlar ki it gibiler kazandiklari parayi hiç hakermiyolar ama işlerini layikiyla yapanlarda varda bize denk gelmiyo geçen nst için doğumhaneye gittim kadini masada bırakıp gittiler yazik masadan inip yerde doğum yapti gelincede niye buralari pislettin diye ayri fırça attilar allah islah etsin insani pişman ediyolar 😞😞😢😢😢😢🙁🙁😓
Amin inşallah vala öyle burdakiler ya sanki babanlarinin hayrina yapiyorlar

Bende şu an korkuyorum ama doğum için değil tam doğum zamanı benim doktorum izne ayrılıyormuş ve ben mecburi başka doktora ve hastaneye gitmek zorundayım o yüzden biraz stresliyim nasıl olacak diye

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı ama gebelde devlet hastanelerinde çalışanlar hep öyleler 😓😓🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam illa iyi davran demiyoz biliyoruz günde en 10 kere bu işi yapiyonda ama napalim sen seçmişsin bu işi ben sancimi epey evde çektim kaynanam hemen hastaneye gitne dedi seni mahvederler dedi o yuzden bende evimde güzelce sancimi çektim gittiğimde 6 santim açılmış dedi 1 5 saat içinde de doğum yaptim ama sanki orda koca bir gun gecirmis gibiydim suni sanci verince basim döndü yere düşünce serum kolumdan çıktı elimi tutup kaldirmadilar bile kendin kalk ağlama afedersin nasil koyduysan çocuğu öyle çıkar gibi mal mal hakaret etti 😓😓 😭😭😭
Ne biçim insanlar ya inanmıyorum gerçekten sanki babalarının hayrına yapıyorlar şikayet etmeli öylelerini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar