Doğumdan ne kadar süre sonra spiral taktırılır?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Doğumdan ne kadar süre sonra spiral taktırılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,216 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan ne kadar süre sonra spiral taktırılır?
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanife Şeyan

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Bilgisi olan varmı ?
Canım ben ilk dogumumdan sonra eşim hep korundu bu ikinci doğumum bu sefer o kadar doğum kötü geçti ki sanırım bu acıları hic unutamiyacam o yüzden artık rabbim nasip etmese olmayana versin inşallah artık çocuk istemiyorum iki tane yeter artar bile bende kırkım çıktıktan sonra takmayı düşünüyordum ama iki aydır doğum yaptim hala iyilesmedim dikişlerim şişti bir türlü geçmedi tekrar kesip dikeceğiz doktor dedi adamı yaklastiramiyorum yanıma

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ondan korkuyorum nasıl taktiracam diye 🤭😬 birde kayma ne oluyomusya heralde o kayma ağır iş yaparsan mi oluyo yoksa kendiliginden mi kayiyo çok mu leke yapıyo bunu iyice ogreniyimde bende taktiracam
Ben De taktiracam ama hava soğuk diye gidemedim bide Ablam dedi ki taşinacaksin ister istemez ağır kaldiracaksin kayma olur bilemessin korunuyorum derken hamile kalırsın bence şimdi taktırma taşidiktan sonra yap dedi bende öyle yapacam taşındıktan sonra taktiracam

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ondan korkuyorum nasıl taktiracam diye 🤭😬 birde kayma ne oluyomusya heralde o kayma ağır iş yaparsan mi oluyo yoksa kendiliginden mi kayiyo çok mu leke yapıyo bunu iyice ogreniyimde bende taktiracam
Kendiliğinden kayiyo canım rahim yabancı cisimleri kabul etmeyince atmak istiyormuş ben iki kere taktırdım ikisindede kaydı ikincisinde rahim duvarına saplaninca doktor başka korunma yolu dene spiral snaa göre değil demişti ben taktırdım adetin ikinci veya üçüncü günu takılıyor normal bitti o ay adetim iki ay bı sıkıntı yok 3 ay adet oldum çok ağrılı geçti adet bitti ama kanamam durmadı 20 gün lekelenme oldu doktora gittim normal deyip yolladı geri en son ipi dışarı kadar çıkmıştı doktor çıkardı bir sonraki adette yine taktırdım bu seferde sürekli kanamalarim vardı en son gece sancıyla uyandım acile gittim rahim duvarına saplanmış dedi onuda öyle çıkarmak zorunda kaldık birdahada tövbe taktırmam dedim eltimde var 10 yıllık taktırmış 6 yıl oldu taktirali hiç bir sıkıntı yok onda varlığı belki deil diyordu

Yenianne8

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk dogumumdan sonra eşim hep korundu bu ikinci doğumum bu sefer o kadar doğum kötü geçti ki sanırım bu acıları hic unutamiyacam o yüzden artık rabbim nasip etmese olmayana versin inşallah artık çocuk istemiyorum iki tane yeter artar bile bende kırkım çıktıktan sonra takmayı düşünüyordum ama iki aydır doğum yaptim hala iyilesmedim dikişlerim şişti bir türlü geçmedi tekrar kesip dikeceğiz doktor dedi adamı yaklastiramiyorum yanı
Canım ben ilk dogumumdan sonra eşim hep korundu bu ikinci doğumum bu sefer o kadar doğum kötü geçti ki sanırım bu acıları hic unutamiyacam o yüzden artık rabbim nasip etmese olmayana versin inşallah artık çocuk istemiyorum iki tane yeter artar bile bende kırkım çıktıktan sonra takmayı düşünüyordum ama iki aydır doğum yaptim hala iyilesmedim dikişlerim şişti bir türlü geçmedi tekrar kesip dikeceğiz doktor dedi adamı yaklastiramiyorum yanıma
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.