Dogumdan once

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Dogumdan once başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,461 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumdan once
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimde hiç belirtim olmadı sancım hiç yoktu çok rahat bı gebelik geçirdim gülüyodum hastaneye gittiğimde suyum geldiğinde hastaneye gittim hemen gelmeniz iyi olmuş bebek susuz kalabilirdi dedi sezeryan oldu
Benimde hiç bi belirti yoktu bugüne kadar😂39+6oldum hafif arada agri olmaya başladı vedette yurumekte zorlaniyorum artık karnimda kasilmalar olmazken bugün 3-4kere oldu ahududu yapragi çayı icmeye basladim ondanmidir ,yurudum sonra ılık dus ondanmidir bilmiyorum hafif ama hissediyorum adet agrisi gibi ama ondan hafif baya

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimde hiç bi belirti yoktu bugüne kadar😂39+6oldum hafif arada agri olmaya başladı vedette yurumekte zorlaniyorum artık karnimda kasilmalar olmazken bugün 3-4kere oldu ahududu yapragi çayı icmeye basladim ondanmidir ,yurudum sonra ılık dus ondanmidir bilmiyorum hafif ama hissediyorum adet agrisi gibi ama ondan hafif baya
Ayy ne zaman gelcek bebiş acaba Nişan felan gelmedimi

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ne zaman gelcek bebiş acaba Nişan felan gelmedimi
Hayırlısı canım sadece carsamba gunu kontrole gittigimde alttan muane ettiginde biraz kanaman olabilir demisti o gün ilk WC ciktigimda baya geldi sonra sonra azaldi d'un hiç yoktu ama agrilarim hafif var kendimi de hasta gibi çok yorgun gibi hissediyorum üzerimde bi halsizlik var 🤨Rabbim sağlıklı gelmesini hayirli dogumlar nasip etsin hepimize de

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı canım sadece carsamba gunu kontrole gittigimde alttan muane ettiginde biraz kanaman olabilir demisti o gün ilk WC ciktigimda baya geldi sonra sonra azaldi d'un hiç yoktu ama agrilarim hafif var kendimi de hasta gibi çok yorgun gibi hissediyorum üzerimde bi halsizlik var 🤨Rabbim sağlıklı gelmesini hayirli dogumlar nasip etsin hepimize de
Amin Allah yardımcımız olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Su gelmesi nasil oluyo .jole gibi bi akinti ile mi geliyor beyaz sariya yarin rengi
Canım bildiğin su boşalıyor anlamamak mümkün değil çünkü durmuyor rengini bilmiyorum insanın o an ona bakmak aklına gelmiyor ilkinde korktum hemen hastaneye gittim ama ikinci de bebeğin suyunun hemen bitmediğini bildiğim için duşumu falan aldım hazırlandım öyle gitmiştim hasta bezi kullanmak zorunda kalıyorsun hastaneye gidene kadar bile zaten o denli durmuyor uzun bi süre geçirmedim tabi evde bebeğin susuz kalması da çok riskli olabiliyor ama doğumlarım 13 15 saat sonrasında oldu suyum geldikten sonra tabi bu süreci hastanede geçirdim

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Benim suyum geldiginde sanki altima yapmis gibiydim ve baya su geliyor arkadas dedigi gibi anlamamak mümkün degil. Bende suyum patladigi gibi dogum basliyordu en fazla yarim sonra yavruma kavusuyordum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar