Sorum var Dogumdan sonra bas donmesi yasayan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulten efe tarafından oluşturulan Dogumdan sonra bas donmesi yasayan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,437 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumdan sonra bas donmesi yasayan var mi
Konbuyu başlatan Gulten efe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gulten efe

Gulten efe

Kayıtlı Üye
rank
Belki canım orta kulak kristaller in de bir sorun vardır. Ben de yaşadım evlenme den önce sürekli baş dönmesi. Orta kulak kristallerim de bir sorun varmış. Doktorum muayene de başıma manevralar yaptı. Ve 1 ay kullandığım ilaçla tamamen yok oldu baş dönmem
3 kez baktirdim o degil emar cektim bisey yok kanlar hep normal cikiyor panik atak yaparmi acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kansizligm var benim sezeran sonrasi cok aylarca bas agrisi bel agrisi cektim cok zor gecio o illet canim kan ilaci bas agrsi ilaci kullan cnm bilirim o mikrobu😓
Bende o da yok kanlarim da iyi çıkıyor hep

Gulten efe

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 4 aylık ve bende baş dönmesi yaşıyorum ve ara sıra gözlerim kararıyor kendimi bayılacak gibi hissediyorum sebebi yok tahliller temiz herşey sorunsuz ama yinede oluyor yorgunluktan bence diye düşünüyorum 🤤
Panikataktan olmus benimki bi piskiyatri doktoruna sordum ondan dedi gecikmeden psikiyatre git dedi artik ne kadar geciktiysem bilmiyorum dua edin bana lutfen 😭

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
8 gün önce doğum yaptım bende de oluyo gün içinde dediğiniz gibi bayılcakmışım gibi hissediyorum. İnşallah sadece yorgunluktandır.

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Bende de panik atak başlangıcı var belirtileri o yönde fazlası ile bide bende ankasiyete bozukluğu var benim halim daha beter araba ile yolculuk yapamıyorum asansöre binemiyorum köprüden gecemiyorum 🤣direk başım dönüyor gözüm kararıyor içim geçiyor kalbim sıkışıyor ve aşırı terliyorum soğuk bir şekilde sanırım mezar açıp içinde oturup beklemem lazım 🤣
Bende de anksiyete var hamileliğim de de ilaç kullandım dolmuşa kalabalık yerlere giremediğim için anlıyorum yani seni gerçekten çok kötü Rabbim düşmanımın başına bile vermesin.

Gulten efe

Kayıtlı Üye
rank
Bende de panik atak başlangıcı var belirtileri o yönde fazlası ile bide bende ankasiyete bozukluğu var benim halim daha beter araba ile yolculuk yapamıyorum asansöre binemiyorum köprüden gecemiyorum 🤣direk başım dönüyor gözüm kararıyor içim geçiyor kalbim sıkışıyor ve aşırı terliyorum soğuk bir şekilde sanırım mezar açıp içinde oturup beklemem lazım 🤣
Inanin ben bebegim icin korkuyorum biyerde yigilip kalsam o ne yapacak korkusu allahim sifa bekleyen herkese sifa versin bizlerede 🙏

8 gün önce doğum yaptım bende de oluyo gün içinde dediğiniz gibi bayılcakmışım gibi hissediyorum. İnşallah sadece yorgunluktandbende

8 gün önce doğum yaptım bende de oluyo gün içinde dediğiniz gibi bayılcakmışım gibi hissediyorum. İnşallah sadece yorgunluktandır.
Bende basta yorgunluk uykusuzluk dogumda kan kaybi oluyor kansizlik dedim diye diye 7 aya dayandi allah yardimcimiz olsun bu guzel gunlerin tadini cikaramadigima yanıyorum 😭

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Inanin ben bebegim icin korkuyorum biyerde yigilip kalsam o ne yapacak korkusu allahim sifa bekleyen herkese sifa versin bizlerede 🙏

Bende basta yorgunluk uykusuzluk dogumda kan kaybi oluyor kansizlik dedim diye diye 7 aya dayandi allah yardimcimiz olsun bu guzel gunlerin tadini cikaramadigima yanıyorum 😭
Zor bi süreç gerçekten Rabbim yardımcımız olsun 😔

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba 6 bucuk ay oldu dogum yapali bas donmesi cekiyorum mahvoldum piskoloji yerlerde dr bisey yok diyo yasayan varsa yazarmi neden oluyor olar ne yaptı
Geçmiş olsun canım 🌸ben daha doğum yapmadım bende de var baş dönmesi ben ms hastasıyım ondan kaynaklı heralde inşallah çabuk atlatırsın çok zor baş dönmesi ben gözümü bile açamıycak kadar dönüyodu çok şükür şimdi öyle değil

A

Adsız anne adayı

Guest
Herkese merhaba 6 bucuk ay oldu dogum yapali bas donmesi cekiyorum mahvoldum piskoloji yerlerde dr bisey yok diyo yasayan varsa yazarmi neden oluyor olar ne yaptı
Benimde üç ay oldu doğum yapalı aynı sorun bende var kan verdim az demir eksikliği çıktı ama fazla değil bilmiyorum aynı devam ediyo sorunum

Gulten efe

Kayıtlı Üye
rank
Hastalığı gözümde büyütmek istemiyorum yoksa daha kötü hâle geliyorum perişan oluyorum sende kötü şeyler düşünme gülüp geçme sebebim hastalığıma seninde dediğin gibi çocuklarım ben iyi olursam onlarda iyi olur 🥰sende iyi olacaksın iyi düşün hep iyi olacak 🤲🤲🤲🥰
Keske bu dediklerinizi uygulayabilsem malatya depreminden cok etkilendim o gunden sonra boyle oldum hep korku panik kaygi eskiden yanlizdim simdi cocuk var yani kisacasi bu illet boyle bisey kafan aklin hep felaket senaryolari kurduruyor malesef allah vermesin kimseye cok zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar