Sorum var Doğumdan sonra böyle hasta olan varmi benim gibi üşütmüşum grip olmusum🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Doğumdan sonra böyle hasta olan varmi benim gibi üşütmüşum grip olmusum🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra böyle hasta olan varmi benim gibi üşütmüşum grip olmusum🥺
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağol bitanem hastanede başladı dedim herhalde hasta olcam ilk başta acaba doğum yorkunluğumu hasta mı olcam bilemedim eve geldim dahada kötü oldum ev sıcak canım kaliferler yaniyor ben gelmeden sıcaktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım benimmm 🥺
Dikkat et kuzum kendine sıcak tut kendini portakal ve greyfurt ikisini sık iç kuzum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
CAnimm geçmiş olsun dikkat et doğumdan sonra kendini sıcak tutman lazım hasta olma diye kan kaybın oluyor oda üşüme yapıyor dikkat etmen lazım bebisine oglusuna geçmesin olan oluyor bir seyler iç canım geçmiş olsun havalarda soğuk aslında dikkat etsen de etmesen de oluyor bazen ya belki yanına gelen den de bulaşmış olabilir çok geçmiş olsun canım benim ❤️🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende senin gibi oldum ölüyorum sanmıştım. Sırtını terletme terleyince kıyafetini hemen değiş. Ballı ılık süt veya ballı limonlu su iç. Sıcak ve soğuk şeyler tüketme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar