Sorum var Doğumdan sonra depresyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Doğumdan sonra depresyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 530 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra depresyon
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doğumdan sonra depresyona neden girilir? Depresyona giririm diye çok korkuyorum
Böyle bir korku içinde olmasın . Zaten sen depresyona girme diye kadın doğum doktorları bu konuda konuşma yapıyor sana sorular soruyorlar ona göre gerikirse psikiyatryiw yönlendiriyorlar canım

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğin mi
3 cü hamileliyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk hamileliğin mi
3 cü hamile
Bnm iki tane dünya tatlisi evlatlarım var birinci hamileliğinde benimde psikolojim bozulmuştu lahosayken ama çok şükür bu ikincisi güzel geçti hiç bı sıkıntı olmadi
İki hamileliyim ve doğumum güzel mutlu geçdi şimdi korkuyorum depresyona giririm diye 1 yıl önce kurtajdan sonra 3 ay depresyon yaşadım

İlk hamileliğin mi
3 cü hamile
Bnm iki tane dünya tatlisi evlatlarım var birinci hamileliğinde benimde psikolojim bozulmuştu lahosayken ama çok şükür bu ikincisi güzel geçti hiç bı sıkıntı olmadi
İki hamileliyim ve doğumum güzel mutlu geçdi şimdi korkuyorum depresyona giririm diye 1 yıl önce kurtajdan sonra 3 ay depresyon yaşadım

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
3 cü hamileliyim

3 cü hamile

3 cü hamile

İçine korku düşürme benim oğlumdan sonra ir hamilelik daha yaşadım 4 ay cinsiyeti öğrenmeye gittiğimizde bebeğin kalbi durmuştu benim de o süre biraz psikolojim bozuk gibiydi ama çok şükür kendime hemen çabuk toparladım ondan sonra bir kez daha düşük yaptım sonra en son ki doğunun da zaten iğnelerle falan oldu o yüzden düşürme güzel şeyler düşün ki psikolojim bozulmasın

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan sonra depresyona neden girilir? Depresyona giririm diye çok korkuyorum
Canım 3. Hamileliğinmiş ben 3. Den sonra çok sıkıntı yaşadım mümkün olduğunca yanlız kalma hep biri olsun yanında sana yardımcı olacak çocuklara bakacak biri birde depresyona girerim diye hiç aklına getirme hep mutlu olmaya bak hiç bir şeye stres yapma geçer hepsi güzel bir şekilde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar