Doğumdan sonra sağlıklı kilo verme hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Soru \/ Cevap kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Doğumdan sonra sağlıklı kilo verme hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 848 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Soru \/ Cevap
Konu Başlığı Doğumdan sonra sağlıklı kilo verme hakkında
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bol bol su tüketmeni öneririm ve aynı zamanda bu emzirme döneminde Hani yeşil çaylar oluyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum onlardan tüketebilirsin ama emziren annenin kilo vermesi daha kolay oluyor
Göbeğim gitse yeter asenam

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğum yapalı 6 buçuk ay oldu hamilelikte 20 kilo almıştım doğumdan sonra ilk 10 günde 14 kilom gitti 6 kilom kaldı bebeğimi emziriyorum ve güzelde yiyorum emzirince şekerim düşüyor tatlı istiyor canım birde evdeyım 7 yaşında bir oğlum daha var ona poğaça börek kek yapıyorum bende yiyorum doğumdan sonra göbeğim gitmişti şimdi kilo almadım ama göbeğim daha çok yağlandı bacaklarımda öyle ne giysem yakışmıyor dün evde pilatese başladım çok ter attırıyor iki gündür sağlıklı besleniyorum hemen 1 kilo farketti ama sürekli canım bişeyler istiyor sizler emzirirken nasıl bir yöntem uyguladınız hem süt azalmadan kilo vermek için bana bir akıl verin
50 kiloyla hamile kaldim 61 ile dogum yaptım dogumdah hemen sonra karnımı çarşafla iki ay sardım şimdi hiç göbeğim yok beslenmeye gelirsek ben günde 3 hurma 3 incir iyorum şekereim düşecek oldugu zaman smuziler yapbilirsin yulaf ezmesi yapabilirsin muz ceviz pekmez karişimiyla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar