Sorum var Doğumdan sonra vucuta kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Doğumdan sonra vucuta kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,506 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra vucuta kaşıntı
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aaa benden 1 gün önce 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

58 mi sen doğum kilolarını vermedin mi kız. Ben verdim. Vermek istemiyorum ama verdim çoktan 50 ye düştüm bile 😔 emzirmeye gelemiyorum ben hemn kilo veriyorum Şeyma dada böyle olmuştu 😔
Neden üzülüyorsun kız 3 kilo versem asıl kiloma gelecem 😂😂 ama olmuyor olmuyor 🤦🏻‍♀️psikolojim bozuldu bu kilo yüzünden annem şuan veremiyorsun ama evine gidip Kayra ile uğraşırken yemek vs eşin derken verirsin o kiloyu dedi o günü dört gözle bekliyorum. 😂😂

Keşke kilo verseydin ya sendede oluyor mu arada sırada kaşınan yer kabarıyor mu

Kaç aydır doğum yapmışsın ne zamandır başladı canım
Kuzum ben çok stres yaptığım zaman geberiyorum resmen şuan öyle ciddi bir kaşıntı yok olduğu günler kafayı yiyorum ama 😂😂

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden üzülüyorsun kız 3 kilo versem asıl kiloma gelecem 😂😂 ama olmuyor olmuyor 🤦🏻‍♀️psikolojim bozuldu bu kilo yüzünden annem şuan veremiyorsun ama evine gidip Kayra ile uğraşırken yemek vs eşin derken verirsin o kiloyu dedi o günü dört gözle bekliyorum. 😂😂

Kuzum ben çok stres yaptığım zaman geberiyorum resmen şuan öyle ciddi bir kaşıntı yok olduğu günler kafayı yiyorum ama 😂😂
Benimde fazla değil ama arada kasinip hemen kabarıyor rabbim bu kaşıntıyı da üstümüzden götürsün inşallah 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.