Doğumdan sonra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra tat tarafından oluşturulan Doğumdan sonra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 716 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra
Konbuyu başlatan Zehra tat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra tat

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dopum sonrası sütün geç gelmesi durumunda mama kullanan var mı benim kızım aç kalmıştı bide ilkti sarılık oldu ikincide hemen gelir mi süt

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar dopum sonrası sütün geç gelmesi durumunda mama kullanan var mı benim kızım aç kalmıştı bide ilkti sarılık oldu ikincide hemen gelir mi süt
Emzirdikçe süt iner canım.Sık emzirmeye çalış.Ben ilk günler uyandırıp emzirdim hep.Yoksa bebeğe kalsa uyanmıcak hiç.😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emzirdikçe süt iner canım.Sık emzirmeye çalış.Ben ilk günler uyandırıp emzirdim hep.Yoksa bebeğe kalsa uyanmıcak hiç.😅
Ne kadar kaldı doğumuna canım

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Emzirdikce gelir diye biliyorum cnm benim ilk gebeligimde sezaryen oldum . süt gelmez diye korktum ama doktorum dogum gunu geldiginde süt gelir korkma dedi ki dogumdan hemen sonra doyurabildim. Ve düzenli sık emzirdim 2 sene anne sütü aldı.. Doktorum 2 saati gecirme emzirdikce cogalir dedi bende uydum ona hic mama vermedim

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Canım cigeri küçük küçük doğra tavada ağzı kapalı pisir kapağını açıp hemen buharına tut göğsunü. İnan okadar fayda ediyoki ben iki cocugumdada yaptm akşam saati yaptım yatacak vakit sütüm geldi
Teşekkürler tatlım ilk defa duydum denerim

😍

Emzirdikce gelir diye biliyorum cnm benim ilk gebeligimde sezaryen oldum . süt gelmez diye korktum ama doktorum dogum gunu geldiginde süt gelir korkma dedi ki dogumdan hemen sonra doyurabildim. Ve düzenli sık emzirdim 2 sene anne sütü aldı.. Doktorum 2 saati gecirme emzirdikce cogalir dedi bende uydum ona hic mama vermedim
Teşekkürler rler bende eMziriyodum ama sık sık değil uyuyo diye haklısın

Teşekkürler rler bende eMziriyodum ama sık sık değil uyuyo diye haklısın
İkincide daha çok geliyor benim ilkte de hemen sütüm gelmişti ikincide de
Bende 3 gün felan sürdü sorma zorlandık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar