Doğumu tetiklemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra.S tarafından oluşturulan Doğumu tetiklemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 438 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumu tetiklemek
Konbuyu başlatan Zehra.S
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra.S

Zehra.S

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar sizlere bir sorum olacak. Doğumu başlatmak için neler yapa bilirim?
39 haftalık 2inci kızıma hamileyim ve hiç bir belirti sancı açılmam yok... 41inci haftaya suni sancı verecek doktorum eğer önce gelmez ise bebişim...
Çatı muanesinde herşey yolunda dedi bebek baya aşagıdaymış ama açılma yok... ne yapa bilirim yürüyüş dışında doğumu hızlandırmak için?

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar sizlere bir sorum olacak. Doğumu başlatmak için neler yapa bilirim?
39 haftalık 2inci kızıma hamileyim ve hiç bir belirti sancı açılmam yok... 41inci haftaya suni sancı verecek doktorum eğer önce gelmez ise bebişim...
Çatı muanesinde herşey yolunda dedi bebek baya aşagıdaymış ama açılma yok... ne yapa bilirim yürüyüş dışında doğumu hızlandırmak için?
Canım benimde aynıydı ama ben son dakikaya kadar beklemek istedim pazartesi hastaneye yatacaktim haftam dolduğu için ama cuma gecesi sancim geldi ve çok hızlı bi şekilde dogum yaptım çok aktif olmak önemli ben merdiveni ikişer ikişer cikiyodum:) hurma yedim yer sildim elimle sıcacık duş aldım umarım sanada faydası olur anlamadan doğum yaparsın inşallah

M

Minos

Guest
Sicak ilik suda bekle her gün rahim yumusasin. Ve ben doguma 3 hafta kala hurma yemistim hergün. Ama kuru hurma vqrya hani hacdan gelince dagitilan hurmalar onlardan. Niyet et ve ye . Dogumuda kolaylastiriyor. Inanarak ve niyet ederek ye.

Zehra.S

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde aynıydı ama ben son dakikaya kadar beklemek istedim pazartesi hastaneye yatacaktim haftam dolduğu için ama cuma gecesi sancim geldi ve çok hızlı bi şekilde dogum yaptım çok aktif olmak önemli ben merdiveni ikişer ikişer cikiyodum:) hurma yedim yer sildim elimle sıcacık duş aldım umarım sanada faydası olur anlamadan doğum yaparsın inşallah
Ayy maşallah Allah analı babalı büyütsün canım darısı başıma inşallah dediklerini dikkate alacağım 😊😊

AleynaT

Kayıtlı Üye
rank
Squat, perine masajı, cinsel ilişki

Zehra.S

Kayıtlı Üye
rank
Ayy maşallah Allah analı babalı büyütsün canım darısı başıma inşallah dediklerini dikkate alacağım
Sicak ilik suda bekle her gün rahim yumusasin. Ve ben doguma 3 hafta kala hurma yemistim hergün. Ama kuru hurma vqrya hani hacdan gelince dagitilan hurmalar onlardan. Niyet et ve ye . Dogumuda kolaylastiriyor. Inanarak ve niyet ederek y

Sicak ilik suda bekle her gün rahim yumusasin. Ve ben doguma 3 hafta kala hurma yemistim hergün. Ama kuru hurma vqrya hani hacdan gelince dagitilan hurmalar onlardan. Niyet et ve ye . Dogumuda kolaylastiriyor. Inanarak ve niyet ederek ye.
Yemeye başladım 1 haftadır canım inşallah faydasını görürüm bende 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar