Sorum var Doğumum ne zaman

• Konbuyu başlatan Kardelen duygu
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kardelen duygu tarafından oluşturulan Doğumum ne zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum ne zaman
Konbuyu başlatan Kardelen duygu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜
K

Kardelen duygu

Guest
Arkadaşlar herkese selam (39+0) çok şiddetli bir Agrım sancım yok arada sırada günde 3 4 kez 3 4 saat aralıklar ile bazen belimden bazen alttan bir ağrı oluyor sıklıkla yaşanan bir durum değil yani Nişanda gelmedi sanırım doğum yaklaşınca oluyor 18 ine beklenen bir doğumum var 1 hafta zamanım var daha Ama hiç şuan bi belirtim yok sizce durum ne olabilir doktorumda son muayenede alttan bakmadı net bir şey söylemedi sezeryan veya normal ilk gebelik olduğu için bilmediğim.bir konu his deneyimli kişiler yorum atabilirmi 😊

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım öncelikle yavrunu sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕🤲 kuzu kimininki 40 haftayi bile geçiyor sen hep hareketlerini takip et son günlerdesin sancı da sıklaşrsa doğum başlıyor demek bol bol hareket yap squat yap doğumun da çok faydası olur sezeryan olsaydı denirdi canım son anda aksilik olmazsa doğunun normaldir Nisan da bende üçünde de gelmedi canım herkes görünmüyormuş bnde hiç göremedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım öncelikle yavrunu sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕🤲 kuzu kimininki 40 haftayi bile geçiyor sen hep hareketlerini takip et son günlerdesin sancı da sıklaşrsa doğum başlıyor demek bol bol hareket yap squat yap doğumun da çok faydası olur sezeryan olsaydı denirdi canım son anda aksilik olmazsa doğunun normaldir Nisan da bende üçünde de gelmedi canım herkes görünmüyormuş bnde hiç göremedim
Katılıyorum

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar herkese selam (39+0) çok şiddetli bir Agrım sancım yok arada sırada günde 3 4 kez 3 4 saat aralıklar ile bazen belimden bazen alttan bir ağrı oluyor sıklıkla yaşanan bir durum değil yani Nişanda gelmedi sanırım doğum yaklaşınca oluyor 18 ine beklenen bir doğumum var 1 hafta zamanım var daha Ama hiç şuan bi belirtim yok sizce durum ne olabilir doktorumda son muayenede alttan bakmadı net bir şey söylemedi sezeryan veya normal ilk gebelik olduğu için bilmediğim.bir konu his deneyimli kişiler yorum atabilirmi 😊
Yüksek ihtimalle Norml dgum o yüzen sonuna kdr bekletrler cnm sezeryan olsa gün vrrdi artık korkma Norml bşy 40 dan sonra ble olabilir hyrlısı olsn saglıkla kucagına alrsn inş

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sık kontrole git sürekli nstden sancına bakacaklardır bazen sancı hissedilemeyebiliyor ama 42 haftaya kadar yolu var 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.