Doğumum yakın mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Doğumum yakın mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,125 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum yakın mı
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 35+4 olduk bugun kontrole gittim bebeğin başı iyice aşağı inmiş dediler acaba doğum yakın mı diye bi korktum daha eksiklerimiz var siz ne düşünüyorsunuz

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Evet normal olacak canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla oyle diyince benide bir heyecan bastı bakalim nasip
Yani canım normal doğum sonuçta belli olmuyo ben ilkinde çok rahat davrandım bi akşam suyum geldi apar topar hazırlıksız hastaneye gittim ama ikincide hepsi hazırdı hiç sorun yaşamadım sen hazırlıklı ol hayırlısıyla 🤗

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
herşeyini hazırla canım eksik bi şeyin kalmasın bebiş doğmaya hazırlıyor kendini
Aynen canım bu hafta bitircem eksikleri insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani canım normal doğum sonuçta belli olmuyo ben ilkinde çok rahat davrandım bi akşam suyum geldi apar topar hazırlıksız hastaneye gittim ama ikincide hepsi hazırdı hiç sorun yaşamadım sen hazırlıklı ol hayırlısıyla 🤗
Bende ilkinde erkenden herseyi hazırladım bu seferde bekle bekle zaman geçmedi bundada rahat davrandim ama kadın bugun oyle diyincede telaslandim ama bitircem bu hafta herseyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar