Sorum var Doğumum yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Doğumum yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,105 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum yakın
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 38+2 haftalık hamileyim enerji patlaması yaşıyırum dün temizlik yaptım içime doğmuş gibi gece sabaha kadar tuvalete gittim belim ağrıyo birde aşağıda baskı hissediyorum sabahta ishal oldum bugün kontrolüm vardı nts de sancı çıktı doktor ultrasonda baktı bebeğin başı kanala girmiş baskı yapıyor baya bu gece yada yarın doğabilir hazırlıklı ol iki güne gelmezse cumartesi nöbetçiyim direk gel çatı muayenesi yapalım direk açılır hızlanır dedi daha erken ama kilosu falan tamamlanmış haftasına göre geçmiş bile evde squat top üzerinde hareketler falan yapıcam bugün hayırlısıyla güzelce bir avaz'da doğururum inşallah
Bende kızımda açılışın olmadığını birazda gözlemek lazım olduğunu dedi,bana enerji geldi dibköşe temizlik edib ardından idman ederek uyudum seheri doğuşum oldu🤭🤭

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank
Demek ki benim doğuma çok var bende hiç enerji yokk çünkü 😂😂😂
Bugün sancım var diye gittim hastaneye baktılar açılmam hiç yokmuş nts ye bağladılar sancı çok var ama ben fazla hissetmiyordum eve git dınlen sancın daha çoğalırsa gel hiç açılman yokken suni sancı fayda etmez dedi çıktım ve bol bol yürüdüm on bin adım yürümüşüm açılma olsun diye şimdi evde bekliyorum bakalım zamanını bekliyordur muhakkak

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bugün sancım var diye gittim hastaneye baktılar açılmam hiç yokmuş nts ye bağladılar sancı çok var ama ben fazla hissetmiyordum eve git dınlen sancın daha çoğalırsa gel hiç açılman yokken suni sancı fayda etmez dedi çıktım ve bol bol yürüdüm on bin adım yürümüşüm açılma olsun diye şimdi evde bekliyorum bakalım zamanını bekliyordur muhakkak
Aynen bebeğim biz naparsak yapalım bebek geleceği zaman geliyor hayırlısı olsun inşallah

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 38+2 haftalık hamileyim enerji patlaması yaşıyırum dün temizlik yaptım içime doğmuş gibi gece sabaha kadar tuvalete gittim belim ağrıyo birde aşağıda baskı hissediyorum sabahta ishal oldum bugün kontrolüm vardı nts de sancı çıktı doktor ultrasonda baktı bebeğin başı kanala girmiş baskı yapıyor baya bu gece yada yarın doğabilir hazırlıklı ol iki güne gelmezse cumartesi nöbetçiyim direk gel çatı muayenesi yapalım direk açılır hızlanır dedi daha erken ama kilosu falan tamamlanmış haftasına göre geçmiş bile evde squat top üzerinde hareketler falan yapıcam bugün hayırlısıyla güzelce bir avaz'da doğururum inşallah
Ay inşallh saglıkla gelsın mınık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar