Sorum var Doğumum yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Doğumum yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,298 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum yakın
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Beklerler kuzum bu yaşta çok ilgi istiyorlar daha yeni yatmamak için peşinde kosturdu şuan yeni yatırdim yani bide benle uyuyor Oo Allah rahmet eylesin canimm
aynn oyle bnmki de uyuyor şükür oglanlar anneye cok duskun sende uzun dinlen bolca
Beklerler kuzum bu yaşta çok ilgi istiyorlar daha yeni yatmamak için peşinde kosturdu şuan yeni yatırdim yani bide benle uyuyor Oo Allah rahmet eylesin canimm

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Adet gibi sancım var dün bugün gelip geçiyor doğumum yaklaştı ondan galiba sende dinlen balimmm
hadi hayırlısı evet yaklasms dikkat ett cnm sancin 10 dk bir gelirsedogum baslar doktr ne dedi sezeryan mi norml mi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adet gibi sancım var dün bugün gelip geçiyor doğumum yaklaştı ondan galiba sende dinlen balimmm
yaklaşmış demektir 😊 sag salim kucağınıza alırsınız insallah

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
hadi hayırlısı evet yaklasms dikkat ett cnm sancin 10 dk bir gelirsedogum baslar doktr ne dedi sezeryan mi norml mi ?

yaklaşmış demektir 😊 sag salim kucağınıza alırsınız insallah
Sağol. Amin insallah canisi 37+2 oldum bugün işte normal inşallah canim ya sende

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Küvet var tm suyu karnıma kadar mı doldurcam canım ne zaman basliyim yapmaya ay çok sordum y

Tamma çok sagolun🥰🥰
Geç yazdım kusura bkmayin. Köye geldim net cekmiyo ben suyun içine oturuyordum göbeğime belime masaj yapıyordum gerçekten çok faydası oluyo

Tamma çok sagolun🥰🥰
Geç yazdım kusura bkmayin. Köye geldim net cekmiyo ben suyun içine oturuyordum göbeğime belime masaj yapıyordum gerçekten çok faydası oluyo

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Estağfurullah sağolun cevap için tm yapicam insallah🥰

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Tam olarak ne zaman başlamalıyım ve tam. Olarak nereyi. Yikamaliyim ay böyle sordum ama haha
Sanciniz başlayınca suyun içine oturun göbek bel heryerinizin rahtlaya rahtlaya yıkayın zaten çok güzel bı etkisi oluyo ama dikat edin usutmemeye çalışın sudan çıkınca da çorap hırka faln giyin hava soğuk malum

Estağfurullah sağolun cevap için tm yapicam insallah🥰
Sizin mi doğum yakın başlamış ti

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sanciniz başlayınca suyun içine oturun göbek bel heryerinizin rahtlaya rahtlaya yıkayın zaten çok güzel bı etkisi oluyo ama dikat edin usutmemeye çalışın sudan çıkınca da çorap hırka faln giyin hava soğuk malum

Sizin mi doğum yakın başlamış ti
TM sagolun🥰

Tüm sayfalar yüklendi.