Sorum var Doğumum yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Doğumum yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,335 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum yakın
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Evet normal olacak yolunda gidersa suan 31.1 suan erkan degilmi boyla bise yapmama
son zamanlar yap son hafta ama yuruyus yap evde hep hareketliol ne kadar hareket o kadar iyi ilk oglum da çok harketliydim k babam iki kez anjio oldugelen giden derken hic otrmdm ve dogumumun oldugu gun bile utu yaptm hemşireler hayret etti butun herkes sanci cekerken sen bu kadar rahatsin diye oda hareketten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy çok geçmiş olsun balimmm 😔
tsk ederim vAlla çok ağrıyor tuzlu su ve gargara ve karanfil sarimsak bana misin demedi

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
son zamanlar yap son hafta ama yuruyus yap evde hep hareketliol ne kadar hareket o kadar iyi ilk oglum da çok harketliydim k babam iki kez anjio oldugelen giden derken hic otrmdm ve dogumumun oldugu gun bile utu yaptm hemşireler hayret etti butun herkes sanci cekerken sen bu kadar rahatsin diye oda hareketten

tsk ederim vAlla çok ağrıyor tuzlu su ve gargara ve karanfil sarimsak bana misin demedi
Aynan oyla 20saat yatmak yok yemek yap Camasir yika utu yap bulasik derkan cokk zaman ayakta geciyo 2erkek cocugum buyukler ama ev isida babalari gibilar masallah🤨Hersey kandimda kuzum

Aynan oyla 20saat yatmak yok yemek yap Camasir yika utu yap bulasik derkan cokk zaman ayakta geciyo 2erkek cocugum buyukler ama ev isida babalari gibilar masallah🤨Hersey kandimda kuzum
Son zaman derkan 36 da baslasammi acaba squad diyen seyi😊

özlemce

Kayıtlı Üye
rank

Son zaman derkan 36 da baslasammi acaba squad diyen seyi😊
Allah kolaylık versin aşırı da kendini yorma canım dikkat et aynn cocuk olunca gerci nerdee benimde 6 yasinda oglum var pesinde koşmaktan doktuklerini toplamaktan yoruluyorum

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin aşırı da kendini yorma canım dikkat et aynn cocuk olunca gerci nerdee benimde 6 yasinda oglum var pesinde koşmaktan doktuklerini toplamaktan yoruluyorum
Suan kac haftaliksiniz

Suan kac haftaliksiniz
Aynen oyla kandima bu aralar dikkat edeyorum aksam ustu agrilarim cogalyo sabah kaltigimda agrilar yok oluyo gunduz ayakta kaldigim sureca biraz zorlanyom napalim annelik iste 😌

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Suan kac haftaliksiniz

Aynen oyla kandima bu aralar dikkat edeyorum aksam ustu agrilarim cogalyo sabah kaltigimda agrilar yok oluyo gunduz ayakta kaldigim sureca biraz zorlanyom napalim annelik
Suan kac haftaliksiniz

Aynen oyla kandima bu aralar dikkat edeyorum aksam ustu agrilarim cogalyo sabah kaltigimda agrilar yok oluyo gunduz ayakta kaldigim sureca biraz zorlanyom napalim annelik iste 😌
11 hafta cnm aynn oyle dikkat et yine de is yaparkrn artik agir sayilirsin dikkat et canina cocuk icin iste mecbur uğraşacaksın cnm

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
amin insallah tsk ederimm tum hamilelere Allah kolaylk versin

ben oğlumla uğraşıyorum sizler ? iyi aksamlar
Aminn💕

Napiyorsunuz kızlar 🥰

Napiyorsunuz kızlar 🥰

Napiyorsunuz kızlar 🥰
Kaynana geldi benI gormaya yeni kalkti onlar Benda uzandim az az sancilar olyo suan

Tüm sayfalar yüklendi.