Sorum var Doğumun erken olması için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Doğumun erken olması için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,312 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumun erken olması için
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Kişiiden kişiye değişir canım lütfen insanların üstünde etki bırakmayın demek ki sizin aşı eşğiniz düşük bende 24 saat suni sancı aldım ama o kadar sancıya bana gram etki etmedi birde alttan açılma olsun diye vajınal yoldan ve damardan aynı sancıyı almama rağmen. Daha olumlu cümleler yazabilirsiniz...
Helal olsun.. Ne diyim herkesin dayanma gücü yada acı hissi başka oluyo.. Yada Allah bi şekilde yardımcı oluyor

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Helal olsun.. Ne diyim herkesin dayanma gücü yada acı hissi başka oluyo.. Yada Allah bi şekilde yardımcı oluyor
Tabiki kuzum annelik duygusu çok başka o an sadece tek düşüncen bebisin oluyor kendi acını o kadar onemsemiyorsun bebisini sagliklica kucagina almayi düşünüp dua ediyorsun Rabbim de güç kuvvet veriyor sana kuzum @Kayra'nın Annesi 👶🏻 balim bebisi için çoğu şeye dayanan en düşünceli ve vicdanlı annelerimizden birisi kuzum Rabbim Yardımcımız oluyor dayanıklılık la alakasi yok yani cnm bebisler için bütün annisler aynısını yapardı cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tabiki kuzum annelik duygusu çok başka o an sadece tek düşüncen bebisin oluyor kendi acını o kadar onemsemiyorsun bebisini sagliklica kucagina almayi düşünüp dua ediyorsun Rabbim de güç kuvvet veriyor sana kuzum @Kayra'nın Annesi 👶🏻 balim bebisi için çoğu şeye dayanan en düşünceli ve vicdanlı annelerimizden birisi kuzum Rabbim Yardımcımız oluyor dayanıklılık la alakasi yok yani cnm bebisler için bütün annisler aynısını yapardı cnm
Yaa kurban olurum sana ben ne güzel yazmışsın ama hangi anne olsa eminim aynısını yapar sonuç olarwk o kadar ay karnında o can dünyaya geldim diye çabalıyorsun karnında zarar gelmeyen bebeğe doğunca hatsalık vs olunca insanın canından can gidşgor

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kurban olurum sana ben ne güzel yazmışsın ama hangi anne olsa eminim aynısını yapar sonuç olarwk o kadar ay karnında o can dünyaya geldim diye çabalıyorsun karnında zarar gelmeyen bebeğe doğunca hatsalık vs olunca insanın canından can gidşgor
Aynen kuzum ama kayra bey çok şanslı çünkü çok düşünceli melek annesi var Rabbim yardımcıniz olsun kuzum bizler de her zaman yanınızdayiz balım💖❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen kuzum ama kayra bey çok şanslı çünkü çok düşünceli melek annesi var Rabbim yardımcıniz olsun kuzum bizler de her zaman yanınızdayiz balım💖❣️
Benim de en büyük şansım oğluşum 😍😍.Allah razı olsun gülüm hepimiz birbirimizin destekçisiyiz 😍. İyi ki varsınız ( iyi ki varsın ) ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar