Sorum var Doğumun suni şekilde başlatılması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Muradova tarafından oluşturulan Doğumun suni şekilde başlatılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumun suni şekilde başlatılması
Konbuyu başlatan Leyla Muradova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar,37+2haftalık hamileyim,doktorum 37+5de çatı müayinesi zamanı(zarı yırtarak) doğumu başlatacağını dedi,bebeğin suyu falan normal gebelikle ilgili bi problem yok,ama ne nişan geldi ne su,sancımda ara sıra oluyor,suni şekilde doğumu başlatîlan varmı?
Bende aynı şekil gittim kontrle 37haftaliktim bana dedi çocuğun hareketi nasıl bende dedim önceki gibi fazla hareket etmiyo baktim hemen acile gönderdi yatış yaptılar 3gun boyunca suni sancı verip zorla dogurtular hemen yatış yapma canım başka doktorada git bak o ne diyo ondan sonra

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şekil gittim kontrle 37haftaliktim bana dedi çocuğun hareketi nasıl bende dedim önceki gibi fazla hareket etmiyo baktim hemen acile gönderdi yatış yaptılar 3gun boyunca suni sancı verip zorla dogurtular hemen yatış yapma canım başka doktorada git bak o ne diyo ondan sonra
Bebekte bir sorun oluyorsa eyer doğuma almak zorundalar benim bebeğimde nst de kalp atışları düşüyordu diye sezeryana aldilar mecburen allahima bin şükür sağlıklı doğdu oğlum oğlundan öncede bir düştüğüm vardi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar