Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz

• Konbuyu başlatan Lyl
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,622 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk doğumumda dogum gece az az sıvı gelmesiyle başladı sakindim dusumu aldim sabaha kadar bekledim sancım artınca hastaneye gittim ama her dogum aynı değil diyorlar ıkincide su birden boşaldı diyelim bu şekilde olanlar nasıl bir yol izlediniz hemen hastaneye mi gittiniz sivinin birden boşalması suyun azalması mi demek oluyor

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk doğumumda dogum gece az az sıvı gelmesiyle başladı sakindim dusumu aldim sabaha kadar bekledim sancım artınca hastaneye gittim ama her dogum aynı değil diyorlar ıkincide su birden boşaldı diyelim bu şekilde olanlar nasıl bir yol izlediniz hemen hastaneye mi gittiniz sivinin birden boşalması suyun azalması mi tam hatırlamıyorum ama tehlikeli demişlerdi canim ilk dogumum o şekilde olmuştu

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
lavaboya kalktığımda bosalmisti gece iki sefer aralıklarla dolu dolu geldi yarım saat sonra canim hastaneye vardım sanci vermişlerdi 4 5 saat sonra doğum yaptım
Anladım cnm insan bilmediği şeyden tedirgin oluyor korkuyor ister istemez rabbim sağlıkla ve hayırla kolay dogum nasip etsin ınşallah hepimize🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ilk doğumumda dogum gece az az sıvı gelmesiyle başladı sakindim dusumu aldim sabaha kadar bekledim sancım artınca hastaneye gittim ama her dogum aynı değil diyorlar ıkincide su birden boşaldı diyelim bu şekilde olanlar nasıl bir yol izlediniz hemen hastaneye mi gittiniz sivinin birden boşalması suyun azalması mi demek oluyor
Suyun gelirse beklemeden hastaneye git canım bebek enfeksiyona açık hale geliyor. Ama su yok nişan gelirse önceden evde sancını bekle derim

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum su tamemen qitse bile hemen doqum qerçekleşmiyor belli bi saati war..

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Benim ne suyum gelmisti nede nişan canım kendi sancım ile açılma olmuştu 3 saatte doğum oldu🤍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Suyun gelirse beklemeden hastaneye git canım bebek enfeksiyona açık hale geliyor. Ama su yok nişan gelirse önceden evde sancını bekle derim
Ay bunları okudukça benim doğum nasıl olacak diye düşünüyorum Arada korku sarıyor 🤦 ilk gebelik benim tedirginlik var

Tüm sayfalar yüklendi.