Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz

• Konbuyu başlatan Lyl
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,630 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hiç tedirgin olma canım her doğum kişiye özeldir. Bı şekilde herkes doğuyor. Hayırlısını iste her zaman Allah yardım ediyor.
Aslında şuan 22 haftammm.. ama işte sonlara doğru illaki korku olur cnm birde hiç dogum yapmamis yaşamamış biri olarak bunları hisssetmem normal bence

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bakalım ama sonlara yaklasirsam ağlarım inan 😂 ağlamıyorum korkuyorum diye de yazabilirim buaraya.. ya düşün kabiz olunca insan zorlanır ya bu de düşün rahimden koskocaman bebek çıkacak 🤦😂
Canım açılma olunca bebiş kafası görünüyor bir bakmışsın kucağında ıkınmada iyi yapılması lazım 🥰 kolay doğumlarımız olur insaallah

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Aslında şuan 22 haftammm.. ama işte sonlara doğru illaki korku olur cnm birde hiç dogum yapmamis yaşamamış biri olarak bunları hisssetmem normal bence
Canım aslında ilk doğum olduğu için korkmaman gerek birşey yasamisligin olmadığı için oanki duyguyu ne hissedildiğini bilmediğin için. Acemi şansı gibi birşey oluyor. Asıl ikinci doğum kişisine göre korkutabilir. Çünkü ne olucagini canlı yaşamış oluyorsun ve biliyorsun. Gerçi ben ilk doğum olmadan normal doğum videoları izlemiştim hep korkma olmadı bende de . Sadece doktor yatış verince çok ağlamıştım. Değişik bı duyguydu hala ne hissettigimi adlandiramiyorum. Doktorum hiç dogurmuycam zannettin galiba deyip gülmüştü bana 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar