Doğumunuza ne kadar kaldı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Doğumunuza ne kadar kaldı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,651 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumunuza ne kadar kaldı ?
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Ayşe eyy

Kayıtlı Üye
rank

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
34 günüm kaldı çok heyecanlım bir yandan da korkuyorum nasıl bir süreç bilmiyorum ilk doğumum çünkü😇 birde kız bebiş bekliyorum kız bebekler gecmi doğuyor?? Rabbim bütün hamilelerin yardımcısı olsun🙏🏻
Son 54gun canim bndede var o heycan korkuda var tabi onu es gecmiyeyim 😶alahin izniyle kurtulrsun bir avazda canim.kiz bebkler deisio ya erken doganda var gec dogamda benim akrabaminki tam 41de dogdu

34 günüm kaldı çok heyecanlım bir yandan da korkuyorum nasıl bir süreç bilmiyorum ilk doğumum çünkü😇 birde kız bebiş bekliyorum kız bebekler gecmi doğuyor?? Rabbim bütün hamilelerin yardımcısı olsun🙏🏻
Adetime göre 134
Ultrason göre 127 :)
Hangisi Dıgru oluyor bilmiyorum ama benim böyle :) insallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar