Sorum var Doguramıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevdamrt tarafından oluşturulan Doguramıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 843 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguramıyorum
Konbuyu başlatan Sevdamrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Bugün 40+0 oldum hala tık yok çok stres oldum suni sancı falan verirler diye korkuyorum ilk dogumum bide ne olur dua edin bana doğum olsun artık 😔😔
Ah canım benimde 3 bebeğim bende 40+1 de doğurdum bol bol yürü strese girme ilk kızımı 42+6 da doğurdum suni sancı ile geç doğan bebekler arasına girdi Türkiye'de 😁 Oğlum 38+4 te doğdu bu kizcem de 40+1 de hastaneye gittiğimde sancı ile 4,5 santim açılmam vardı sancı odasına girene kadar 7 santim olmuş az daha arabada dogurcaktim 🙄İnşallah açılman hızlı ilerler sancı gelince hemen duş al ben öyle yaptım gittim gece 23.44 te yatisim yapıldı 00:20 de dogurdum zorlu değildi de işte ikinirken çok yoruldum ev temizlemiştim birde sancı çekerken gündüzde pikniğe gittik orda başlamış sancılarım birde açılmam inşallah kolay olur doğumun hiç beklemiyordum o gün doğacağını bende hep aynı şeyi dedim doguramiyorum diye hergun bekledim doğum yapacam diye o gün hiç aklımda yoktu hatta kafana takma sadece sakin ol korkma kuzum🤲🤲❤️

Sevdamrt

Kayıtlı Üye
rank
Allah hayırlı kolay doğum nasip etsin inşallah 😊
Amin inşallah teşekkür ederim😘💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kolay doğum versin inşallah canm 🤲 adaçayı ve hurma öneriyolar doğumu tetiklemek için ama
Amin canım inşallah. Yedim tetikliycek olan herşeyi yaptım 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kolay doğum versin inşallah canm 🤲 adaçayı ve hurma öneriyolar doğumu tetiklemek için ama
Amin canım inşallah. Yedim tetikliycek olan herşeyi yaptım 🤦🏻‍♀️
Ah canım benimde 3 bebeğim bende 40+1 de doğurdum bol bol yürü strese girme ilk kızımı 42+6 da doğurdum suni sancı ile geç doğan bebekler arasına girdi Türkiye'de 😁 Oğlum 38+4 te doğdu bu kizcem de 40+1 de hastaneye gittiğimde sancı ile 4,5 santim açılmam vardı sancı odasına girene kadar 7 santim olmuş az daha arabada dogurcaktim 🙄İnşallah açılman hızlı ilerler sancı gelince hemen duş al ben öyle yaptım gittim gece 23.44 te yatisim yapıldı 00:20 de dogurdum zorlu değildi de işte ikinirken çok yoruldum ev temizlemiştim birde sancı çekerken gündüzde pikniğe gittik orda başlamış sancılarım birde açılmam inşallah kolay olur doğumun hiç beklemiyordum o gün doğacağını bende hep aynı şeyi dedim doguramiyorum diye hergun bekledim doğum yapacam diye o gün hiç aklımda yoktu hatta kafana takma sadece sakin ol korkma kuzum🤲🤲❤️
İnşallah benimde kolay olur çok korkuyorum 🤦🏻‍♀️ Teşekkür ederim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Bugün 40+0 oldum hala tık yok çok stres oldum suni sancı falan verirler diye korkuyorum ilk dogumum bide ne olur dua edin bana doğum olsun artık 😔😔
Rabbim hayırlı kolay doğum nasib etsin İnşaAllah yavrunu sağ salim kucağına alırsın Allahın izni ilə korkma İnşaAllah her şey gönlünce olur 🙏🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar