Sorum var Neden doğuramıyorum???

• Konbuyu başlatan Mahizar
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahizar tarafından oluşturulan Neden doğuramıyorum??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 725 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden doğuramıyorum???
Konbuyu başlatan Mahizar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar artık gebeliyimin 39+4 haftasındayım.Hala sancım yok, Rihanna bile doğurdu bende bir tık yok) kız çocuğu çabuk gelir derler ama, galiba bizim kızla alakası yok
Bol yürüyüş kendini yormadan tabi merdiven in çık sıcak duş squat yapmak sancıların gelmesine açılmanın kolaylaşmasına yardımcı oluyor. İnşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın canım 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar artık gebeliyimin 39+4 haftasındayım.Hala sancım yok, Rihanna bile doğurdu bende bir tık yok) kız çocuğu çabuk gelir derler ama, galiba bizim kızla alakası yok
Kuzum daha zaman var kendini bos yere sıkma bende kızımda tam 40. Haftada dogum yapmıştım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum daha zamanın var bu süre zarfında Medine hurması, merdiven inip çıkma, azar azar yürüyüş öneririm. Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hahaa🤣🤣🤣 daha bugün eşim dedi rihanna da hamile doğurdumu acaba diye karşıma bu post çıktı bende 39+1 kuzum bendede tık yok yani rahat ol 40 ile 41 arası olabilir 🤭

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çabuk gelmiyor canım benimki 40+5 te geldi bol yürüyüş yap sıcak duş al hep sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.