"OĞLUM ELİYLE SÜREKLİ KULAGINA ELLİYOR NEDEN ACABA?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"OĞLUM ELİYLE SÜREKLİ KULAGINA ELLİYOR NEDEN ACABA? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,027 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"OĞLUM ELİYLE SÜREKLİ KULAGINA ELLİYOR NEDEN ACABA?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hm ben aslında hiç jel felan kullanmadım cnm bilmiyorum niye ama inşallah çıkar cnm ya diş kaşıma si için oyuncak lardan ver biraz destek olur 🤦🤷🙄
Hepsini veriyorum atıyor havuç dişlik soğanın sapını hatta dolaba bile koyuyorum soğuk olsun diye banamisin demiyor😭

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hepsini veriyorum atıyor havuç dişlik soğanın sapını hatta dolaba bile koyuyorum soğuk olsun diye banamisin demiyor😭
Ay canım öyle şeyler verirken dikkatli ol cnm alalh muhafaza üzülme öyle böyle büyüyorlar bende senin gibi idim ama büyüdü bak 😘 hepimiz bu yoldan geçtik onun yerine meyve suzgecine koy canım birde çok soğuk şeyler verme yazık bu sefer hasta olur

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ay canım öyle şeyler verirken dikkatli ol cnm alalh muhafaza üzülme öyle böyle büyüyorlar bende senin gibi idim ama büyüdü bak 😘 hepimiz bu yoldan geçtik onun yerine meyve suzgecine koy canım birde çok soğuk şeyler verme yazık bu sefer hasta olur
Ederim kuzum benim biriis birşey diyor hangisi iyi geliyorsa onu yapmaya çalışıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar