Doğuran anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meleyim tarafından oluşturulan Doğuran anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 945 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuran anneler
Konbuyu başlatan Meleyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Meleyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben 39+5 günlük hamileyim vede doğurmak istiyorum normal doğumun başlamasi için ne yapmaliyim lütfen yardimci olun😪😪

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla stres yapma hurma ve yuruyus iyi geliyor ama aşırıya kaçma bebeğin kalp atışlarını yavaslatabilirsin 40+2 de doğum yaptım o yüzden vakti vardır annesi daha

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben 39+5 günlük hamileyim vede doğurmak istiyorum normal doğumun başlamasi için ne yapmaliyim lütfen yardimci olun😪😪
Pilates topunda oturarak zıplama egzersizi , hurma yemek , zeytinyağı ile Pelvik masajı 👍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pilates topunda oturarak zıplama egzersizi , hurma yemek , zeytinyağı ile Pelvik masajı 👍
Özellikle pelvis masajı yırtıgı ve kesiği de önleyebiliyor haberiniz olsun🤩

Meleyim

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla stres yapma hurma ve yuruyus iyi geliyor ama aşırıya kaçma bebeğin kalp atışlarını yavaslatabilirsin 40+2 de doğum yaptım o yüzden vakti vardır annesi daha
Biliyorum ama çok şiştim yürüyemiyorum gelsin istiyorum artik çok teşekkür ederim ilginiz için😚😚

Özellikle pelvis masajı yırtıgı ve kesiği de önleyebiliyor haberiniz olsun🤩
Çok teşekkür ederim canım 🤗🤗

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum ama çok şiştim yürüyemiyorum gelsin istiyorum artik çok teşekkür ederim ilginiz için😚😚

Çok teşekkür ederim canım 🤗🤗
Kontrole gittiğimde doktora söyledim o da çatı muayenesi yapmıştı ertesi günde ağrılarım baslamsti

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma tatlım ben 40+2 de doğurdum senin gibiydm olsun istiyordum merdiven in cik hurma ye egzersizler var yap Allahım yardmcı olsun bizide haberdar et 🤲

Stres yapma tatlım ben 40+2 de doğurdum senin gibiydm olsun istiyordum merdiven in cik hurma ye egzersizler var yap Allahım yardmcı olsun bizide haberdar et 🤲
Bu arada çatı muayenesinden sonra agrilar başladı anca öyle dogurabildim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla ne yaparsan yap bebişin gelesi yoksa gelmiyor başlamıyor o doğum 🤷🏻‍♀️ bende 41de yaptım daha gelmiyordu beyefendi de yatış yapıp doğumu başlattılar artık. Bakarsın bugün yarın kendiliğinden gelir canım gelmezse de en fazla 41e kadar bekletiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.