Doğurdum ama covitliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Özlem87 tarafından oluşturulan Doğurdum ama covitliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,618 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğurdum ama covitliyim
Konbuyu başlatan Özlem87
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Dün sancılarım var bacaklarım ağrıyordu tekrar test aldılar sabah doğuma girdim çıktım pozitif geldi sonuç bebiş başka yerde ben başka yerde 😪😪...
Normal sancıymış gece demiştim 🙈geçmiş olsun cnm Allah bağışlasın evladını da sakın kendini üzme gelip geçici bi durum kendine dikkat et malum süt bekler meleğin 🤲

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Dün sancılarım var bacaklarım ağrıyordu tekrar test aldılar sabah doğuma girdim çıktım pozitif geldi sonuç bebiş başka yerde ben başka yerde 😪😪...
Ahh ahhh kiyamam size ben seni okadar iyi anliyorumki bende aynı şeyi yaşadım canım benim bol bol c vitamini al sıcak çorba iç ve sütunu sağ ben öyle yaptım kuzum duam seninle biran önce kavus evladina

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yaa canım benim belirtiler var mıydı 🥺🥺😔bende çok korkuyorum Rabbim esirgesin haftaya test verecez doğum öncesi geçen doktorum bir hikaye paylaşmış sayfasında akşam doğuma gidiyor covit li diye akşam yapılmış sezaryan hiçbir belirtisi yok gayet iyiydi ama pozitif çıktı diyor yanılma payı olduğunu düşünüyorum artık tekrar etseler testi olmaz mı 😔😔

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Normal sancıymış gece demiştim 🙈geçmiş olsun cnm Allah bağışlasın evladını da sakın kendini üzme gelip geçici bi durum kendine dikkat et malum süt bekler meleğin 🤲
Yani üzüldüm bebeğim yanımda değil 😢 elimden geldikçe takmamaya çalıyorum

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Oncelikle hayirli ugurlu olsun.. sag salim bebegine kavusmussun..dogumdan once herhangi bir semptom farketmemismiydin kovidle alakali.. bebek erken mi geldi kuvezdemi yoksa bebekde kovid olmadigindan dolayi mi..
Vardı ağrılarim oluyordu testim negatif geldi... 2 gün sonra yani dün wgrim arttı erken yatış yaptım her ihtimale karşı tekrar test yapıldı.. planlı sezaryendi son dakika covit oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh ahhh kiyamam size ben seni okadar iyi anliyorumki bende aynı şeyi yaşadım canım benim bol bol c vitamini al sıcak çorba iç ve sütunu sağ ben öyle yaptım kuzum duam seninle biran önce kavus evladina
[/QUOT evet vitamin takviyesiyle çorba getiriyorlar sütümü de sagiyorum sadece üzüldüm bebeğim biyerde ben biyerde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

[/QUOT evet vitamin takviyesiyle çorba getiriyorlar sütümü de sagiyorum sadece üzüldüm bebeğim biyerde ben biyerde
Yaa canım benim belirtiler var mıydı 🥺🥺😔bende çok korkuyorum Rabbim esirgesin haftaya test verecez doğum öncesi geçen doktorum bir hikaye paylaşmış sayfasında akşam doğuma gidiyor covit li diye akşam yapılmış sezaryan hiçbir belirtisi yok gayet iyiydi ama pozitif çıktı diyor yanılma payı olduğunu düşünüyorum artık tekrar etseler testi olmaz mı 😔😔
Benim ağrılarim vardı... Negatifde yanilma payı var pozitifde değil cnm..herkesde belirti vermiyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar çok geçmiş olsun ne bileyim hiç belirtisi olmayanlar bile pozitif çıkıyor belirtisi olanlar negatif çıkıyor artık şüphe etmeye başladım çok korkuyorum bende Rabbim hakkımızda hayırlar nasip etsin sende bir an önce bebeğine kavuş moralini yüksek tut ki çabuk iyileş dualarımız seninle 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.