Doğurdum ama covitliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Özlem87 tarafından oluşturulan Doğurdum ama covitliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğurdum ama covitliyim
Konbuyu başlatan Özlem87
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bende son dakika covid çıktım ve bende ayrı kaldım bebegimden ama salma kendini inat ettim ben sende öyle yap
Çok teşekkür ederim ❤️ ilgin ve tesellin için elimden geldikçe yapmaya çalışıyorum...bir de 4.bucuk yaşında oğlum var oda evde öylece beni bekliyor çok duygusala bağladım

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Dün sancılarım var bacaklarım ağrıyordu tekrar test aldılar sabah doğuma girdim çıktım pozitif geldi sonuç bebiş başka yerde ben başka yerde 😪😪...
Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm inşallah tez zamanda Bebegine kavusursun sağlıkla inşallah üzülme sakın sütün kesilmesin Rabbim şifa versin inşallah

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Dün sancılarım var bacaklarım ağrıyordu tekrar test aldılar sabah doğuma girdim çıktım pozitif geldi sonuç bebiş başka yerde ben başka yerde 😪😪...
Ay çok üzüldüm Rabbim şifa nasip etsin inş ya Şafi ya hayyu ya kayyum rabbım şifasını yollasın inşallah tez zamanda bebişine kavuş cnm bnm

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle bebeyin gelişini tebrik edirim🥰🤲Allah sagliqniza kovuwsdursun tez zamanda kovushn bebise
Çok teşekkür ederim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay çok üzüldüm Rabbim şifa nasip etsin inş ya Şafi ya hayyu ya kayyum rabbım şifasını yollasın inşallah tez zamanda bebişine kavuş cnm bnm
Teşekkür ederim cnm ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim cnm ❤️
Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm inşallah tez zamanda Bebegine kavusursun sağlıkla inşallah üzülme sakın sütün kesilmesin Rabbim şifa versin inşallah
Çok teşekkür ederim cnm ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.